HomeLifeStyleІлон Маск втратив понад 70 млрд доларів після покупки Twitter

Ілон Маск втратив понад 70 млрд доларів після покупки Twitter

Найбагатша людина у світі, засновник SpaceX та Tesla Ілон Маск втратив понад 70 млрд доларів з того моменту, як оголосив про намір купити соціальну мережу Twitter. Про це повідомляє Reuters.

8 листопада статки Ілона Маска впали нижче 200 млрд доларів — про це свідчить рейтинг мільярдерів Forbes, який оновлюється в режимі реального часу. Зараз статки мільярдера, за даними Forbes, становить 195,6 млрд доларів.

Зниження стану Маска пов’язують із падінням курсу акцій виробника електромобілів Tesla, що належить йому: інвестори позбавляються їх, оскільки вважають, що Маск приділятиме набагато більше уваги розвитку Twitter. Це призвело до того, що Tesla втратила майже половину своєї ринкової вартості (зараз вона становить 623 млрд доларів).

Про завершення операції з придбання соцмережі Twitter Маск повідомив у своєму акаунті 28 жовтня: він написав, що “пташка на волі” (мільярдер мав на увазі логотип компанії). Після цього він уже встиг зробити низку змін: Маск особисто очолив компанію, звільнивши топ-менеджерів і оголосив про платну верифікацію акаунтів.

Маск також скоротив багатьох співробітників компанії, причому деяким вже прийшли листи про те, що їх звільнили помилково.

Користувачам соцмережі нові порядки не сподобалися: з моменту покупки компанії Ілоном Маском понад мільйон користувачів видалили свої облікові записи. Їх приклад наслідували і зірки: раніше про видалення свого облікового запису оголосила Джіджі Хадід, яка назвала соцмережу “вигрібною ямою, повної ненависті та фанатизму”.

Свіжі новини
Схожі новини