HomeLifeStyleІлон Маск став першою людиною в історії, яка втратила 200 млрд доларів

Ілон Маск став першою людиною в історії, яка втратила 200 млрд доларів

Засновник SpaceX і Tesla Ілон Маск став першою людиною в історії, яка зуміла втратити понад 200 млрд доларів. Про це повідомляє Bloomberg, посилаючись на власні підрахунки.

За даними агентства, у листопаді 2021 року Маск володів статком у 340 млрд доларів, перебуваючи на піку свого фінансового благополуччя. Однак до кінця грудня 2022 року капітал підприємця скоротився до 137 млрд доларів.

Bloomberg пов’язує це із падінням вартості акцій Tesla. Лише за останній тиждень компанія подешевшала на 85 млрд доларів, а її ринкова капіталізація впала до 390 млрд, хоча ще у січні 2022 року її оцінювали у 1,2 трлн доларів. Також на статки мільярдера вплинула покупка Twitter за 44 млрд доларів.

Проте Маск все ще знаходиться на другому рядку всесвітнього рейтингу мільярдерів. Очолює його президент групи компаній LVMH (Louis Vuitton Moet Hennessy) Бернар Арно, чиї статки становить приблизно 162 млрд доларів.

Раніше Ілон Маск привернув до себе увагу громадськості на тлі виходу на Netflix фільму “Дістати ножі: Скляна цибулина” режисера Райана Джонсона. Багато хто побачив в одному з персонажів картини — мільярдера Майлза Борна — пародію на засновника SpaceX. Така думка склалася через низку неоднозначних рішень, які Маск зробив після покупки Twitter. Однак Джонсон заявив, що це лише “жахливий збіг”.

“Це так дивно. Просто дивно. Сподіваюся, у Netflix немає якогось таємного відділу з маркетингу, який фінансує покупку Twitter”, – пожартував він в інтерв’ю Wired.

Свіжі новини
Схожі новини