HomeКурйозиІлон Маск потрапив до Книги рекордів Гіннесса, побивши рекорд з найбільшої втрати...

Ілон Маск потрапив до Книги рекордів Гіннесса, побивши рекорд з найбільшої втрати багатства

Технічний мільярдер "полегшав" приблизно на 182 мільярди доларів.

Згідно з Книгою рекордів Гіннеса, Ілон Маск побив світовий рекорд за найбільшою втратою особистого стану в історії.

Технічний мільярдер втратив близько 182 мільярдів доларів з листопада 2021 року, хоча інші джерела припускають, що його втрати насправді можуть бути ще більшими, ближчими до 200 мільярдів доларів.

“Власний капітал Маска впав з пікового рівня в 320 мільярдів доларів у 2021 році до 138 мільярдів доларів станом на січень 2023 року, в основному через погану динаміку акцій Tesla”, – йдеться в глобальній базі даних з посиланням на дані, отримані від Forbes.

Хоча Книга рекордів Гіннеса визнає, що точну цифру “встановити майже неможливо”, вони зазначають, що загальні збитки Маска “набагато перевищують” попередній рекорд у 58,6 млрд доларів, встановлений японським технологічним інвестором Масаєсі Соном у 2000 році.

У грудні глава Tesla поступився своїм місцем найбагатшої людини у світі Бернару Арно, виконавчому директору французького конгломерату предметів розкоші LVMH, якому належить модний бренд Louis Vuitton.

За розрахунками Forbes на 12 січня, статки Арно оцінюються в 203,7 млрд доларів, а статки Маска — в 146,5 млрд доларів.

Більшість стану Маска пов’язана з акціями Tesla, вартість яких впала на 65% у бурхливому 2022 році. Падіння прискорилося у жовтні після того, як Маск купив Twitter приблизно за 44 мільярди доларів.

Зростання побоювання з приводу ослаблення попиту та проблем з логістикою перешкоджають поставкам для найдорожчого автовиробника у світі.

Коли 30 грудня 2022 року ринок закрився за рік, Маск написав у Твіттері: «Довгострокові фундаментальні показники є надзвичайно сильними. Короткострокове ринкове божевілля непередбачуване».

Свіжі новини
Схожі новини