HomeСтосункиБританка стверджує, що кожній жінці потрібен коханець

Британка стверджує, що кожній жінці потрібен коханець

Для багатьох зрада – річ неприйнятна. Але такі, як Рейчел Фостер, вважають протилежне.

«Чи змогла б ти пробачити зраду?» — цим питанням хоча б раз у житті ставилася кожна. Багато хто вважає, що роман на боці неприйнятний. Але є й зворотна думка: наприклад, британка Рейчел Фостер із Престона запевняє, що на собі випробувала, як це здорово мати коханця. Вона запевнила, що швидкоплинні романи лише зарядили її енергією, омолодили і ніби навіть позитивно позначилися на зовнішності.

Почалося все несподівано для неї. Рейчел полягала у стосунках із Джеймсом, і все в них було добре, коли раптом між нею та її одруженим колегою проскочила іскра. Поки її пристрасть із бойфрендом згасала (вечері в ресторанах змінилися сидінням у телефонах по різних кімнатах), зростав потяг до колеги. Самооцінка Рейчел впала, на стресі вона наїла 13 кг. Розмови ні до чого не приводили, і тоді дівчина вирішила помститися коханому, провівши ніч із колегою.

Секс був настільки пристрасним і яскравим, що Рейчел миттєво ожила – з’явився вогник у власних очах. І коханці почали регулярно зустрічатись. Спочатку британку мучило почуття провини, але вона продовжувала зустрічатися з колегою і ретельно приховувала сліди зради. Потім почуття сорому змінилося інтересом і відчуттям розкутості: Рейчел почала худнути, почала купувати сексуальну спідню білизну, зацікавилася експериментами в ліжку.

Роман на боці тривав три місяці: їхні стосунки закінчилися одразу після того, як колега помирився із дружиною. А ось Рейчел налагодити свої стосунки не змогла і після двох років пішла від бойфренда. Британка зазначає, що її розрив не розбив. Навпаки, завдяки інтрижці вона зрозуміла, що варта кращого. У цьому Рейчел стверджує, що навіть якщо зустріне гідного чоловік, вона виключає роману за. Для блиску очей, так би мовити.

Свіжі новини
Схожі новини