HomeСтосункиПамела Андерсон: мені ніколи не подобався груповий секс

Памела Андерсон: мені ніколи не подобався груповий секс

Памела Андерсон сказала, що вона ніколи не зможе по-справжньому насолоджуватися груповим сексом, тому що її партнери були проти того, щоб ділитися ним з іншими чоловіками, і заздрили.

51-річна актриса та модель була одружена з рок-музикантами Томмі Лі, Кід Роком та професійним гравцем у покер Ріком Саломоном. Два тижні тому білява американка побралася з громадянином Франції Аділем Рамі.

«Всі мої коханці були надто ревниві. Через це мені не подобався груповий секс чи секс утрьох. У мене був тільки один чоловік, який не був таким ревнивим і мріяв про мене з іншою жінкою», – сказала Памела журналу Dazed. Вона також пояснила, що іноді груповий секс здається їй привабливим, але вона надто романтична. Їй не подобався секс без кохання та зобов’язань.

Зірка «Рятувальників на пляжі» сказала, що комп’ютери та розвиток технологій мають великий вплив на відносини, і тому люди стали віддалятися один від одного.

«Коли ви любите, ви стаєте вразливими, особливо чутливі люди. Емпати глибоко пірнають і навіть впадають у депресію, а деякі бояться кохання. Ми показуємо комусь свою душу, віддаємо свої тіла одне одному, і це може бути страшно. комп’ютер не може забезпечити таку прихильність», – прокоментував Андерсон.

Вона вважає, що це «небезпечний час» для сексуальних стосунків саме через розвиток технологій та бум Інтернету.

Свіжі новини
Схожі новини