HomeСтосункиСекс-іграшки для анальних ласк: 8 важливих моментів для правильного вибору

Секс-іграшки для анальних ласк: 8 важливих моментів для правильного вибору

Не займайтеся самолікуванням! У наших статтях ми збираємо останні наукові дані та думки авторитетних експертів у галузі здоров'я. Але пам'ятайте: поставити діагноз та призначити лікування може лише лікар.

Якщо ви з партнером задумалися про практику анального сексу, потрібно вивчити питання його технічного виконання. Велике значення має вибір відповідних аксесуарів, у різноманітності моделей яких нескладно загубитися. Розбіг такий великий, що можна так і не зрозуміти, чого хочеться вам обом. Ми розповімо, на що спиратися в такій ситуації та як користуватись анальними іграшками.

Секс-іграшки для анального проникнення можуть принести жінці цілу гаму приємних відчуттів. Вони знадобляться під час мастурбації, підготовки до анального сексу та додаткової стимуляції під час вагінального контакту. Але перед покупкою важливо зібрати інформацію, яку анальну іграшку вибрати для першого разу та як правильно її застосовувати. Чим відповідальніша ти підійдеш до справи, тим менша ймовірність отримати травми та сумний досвід. Адже йдеться не лише про оргазм, а й про твоє здоров’я.

1. Добре подумай

Сама думка про придбання такої іграшки може налякати. Ця зона здавна відноситься до табуйованих: про неї непристойно говорити, багато хто не розуміє особливостей анальних ігор, страшно, що буде боляче.

Тому почати варто не з походу в магазин або на сайт, а з вивчення питання: як усе це працює, як досягти максимального задоволення. Зрештою, чому тобі цього хочеться! Якщо на догоду йому, це неправильний підхід. А якщо з’явилося бажання стати учасницею сексуального експерименту, то анальні іграшки та їхнє грамотне використання – твоя тема для невеликого дослідження.

2. Спробуй одна

Багато предметів із секс-шопу відмінно підходять для інтимних ігор з партнером. Але деякі з них є добрими і для виступу соло. Самозадоволення — чудовий спосіб пізнати своє тіло, і у випадку з анальними ласками — теж. Тому краще спочатку торкатися себе в цій зоні без партнера, і те саме стосується іграшок.

Коли ти розберешся, як правильно користуватись анальними іграшками, можеш спробувати різні варіанти. Наприклад, зупинитися, коли тобі самій хочеться, і нікого не спрямовувати. До того ж ти, напевно, отримаєш нові відчуття, до яких треба звикнути. А ще — зможеш зробити задоволення партнеру (з його явної згоди, звичайно!).

Секс-іграшки для анальних ласк: 8 важливих моментів для правильного вибору
Перш ніж користуватися анальними іграшками, розберися з технікою безпеки

3. Пам’ятай про гігієну

Багатьох від анальних ігор відвертають гігієнічні подробиці. Насправді нічого страшного не відбувається! Бажано, щоб за 5-6 годин до процесу вийшло випорожнити кишечник. За потреби можна скористатися клізмою (не більше 300 мл кип’яченої води). Незадовго до початку активних дій достатньо витерти цю область вологими серветками або сходити в душ (тепла вода і мило без ароматів — все, що знадобиться).

Багато хто не знає, як правильно анально користуватися секс-іграшками щодо гігієни. Їх потрібно продезінфікувати перед першим застосуванням, а потім промивати теплою водою з милом після кожного разу. І не лінуватися, залишаючи очищення на ранок або до наступного інтиму. Розводити мікроби та заробляти інфекції тобі ні до чого.

Після тілесних втіх потрібно ще раз відвідати душ або взяти серветки.

4. Розділяй заняття

Не можна користуватися іграшкою або презервативом у вагіні та анусі протягом одного «забігу». Там різна мікрофлора, є ризик її порушити та занести інфекцію. До речі, використовувати аксесуари для анального сполучення можна також у контрацептиві. Так можна уникнути страху невеликих виділень, оскільки презерватив легше оперативно зняти та викинути. Але іграшку потрібно все одно очистити!

5. Вибери тип іграшки

Подумай, яких відчуттів тобі не вистачає. Тобі потрібно не тільки дізнатися, як користуватися такими предметами, але й те, що анальні секс-іграшки відрізняються за ступенем впливу на інтимну зону. Втулки та стимулятори мають різне призначення. Можна купити цілий набір із різними формами або універсальну річ середнього розміру.

Кращий вибір для початківців — анальна пробка або маленький фалоімітатор. Почати можна з крихітної іграшки розміром з палець (до 3 см), а потім придбати модель побільше. Вона впливає на ерогенні зони та додає відчуттям гостроти. Її можна обережно вставити та залишити на місці на якийсь час.

А ось анальні кульки потрібно вводити та виймати, пробуючи різну швидкість, щоб досягти максимального ефекту. Починати теж варто з кульок невеликого діаметру – від 1 см. Такі намиста досягають 6 см у найширшому місці та створюють відчуття подвійного проникнення.

Секс-іграшки для анальних ласк: 8 важливих моментів для правильного вибору
Використання анальних іграшок здатне по-справжньому розквітати інтимне життя

6. Пам’ятай про безпеку

Хоч би яким був вибір аксесуара, вводити його потрібно поступово. Тілу слід дати звикнути до стороннього предмета, ніяких болів або неприємних симптомів не повинно бути. І рухатися поступово, поки вся річ не опиниться у задньому проході до обмежувача.

Всі іграшки для анальних ласк повинні закінчуватися базою, яка залишається зовні. Інакше якщо засунути їх глибоко, вони можуть застрягти всередині. І не треба вставляти їх на кілька годин і тим більше кудись ходити з таким «вантажем»! Якщо в кінці немає кільця, слід стежити, щоб іграшка не зникла в отворі.

6. Пам’ятай про безпеку

Хоч би яким був вибір аксесуара, вводити його потрібно поступово. Тілу слід дати звикнути до стороннього предмета, ніяких болів або неприємних симптомів не повинно бути. І рухатися поступово, поки вся річ не опиниться у задньому проході до обмежувача.

Всі іграшки для анальних ласк повинні закінчуватися базою, яка залишається зовні. Інакше якщо засунути їх глибоко, вони можуть застрягти всередині. І не треба вставляти їх на кілька годин і тим більше кудись ходити з таким «вантажем»! Якщо в кінці немає кільця, слід стежити, щоб іграшка не зникла в отворі.

7. Лубрикант

У районі заднього проходу не виділяється природне мастило, на відміну піхви. Без зволоження ніякими предметами та пенісом впливати на анус не можна. Слина, вазелін і навіть дитячий крем здатні викликати алергічну реакцію. Або стати сприятливим середовищем для зростання бактерій, просто порушивши мікрофлору. Непрофесійні засоби також можуть зіпсувати матеріал аксесуара, і він стане непридатним.

Тому для таких контактів потрібен лубрикант — це частина непорушних правил, які пояснюють, як використовувати анальні іграшки. Він повинен завжди бути під рукою у потрібний момент.

8. Матеріал

Важливий момент у виборі іграшок для анальних пестощів. У них не повинно бути продуктів нафтопереробки, латексу та фталатів, інакше можливий розвиток алергії. Сталеві іграшки можна використовувати для «температурних» ласок (холодно/гаряче).

Нагрій таку пробку за допомогою занурення в гарячу воду (лише окропу) на 5 хвилин. Перед використанням доторкнися до зап’ястя, щоб не обпалити чутливу область. А потримавши 20 хвилин у холодильнику, ти досягнеш охолоджуючого ефекту. При зміні температур важливо орієнтуватись на власне сприйняття, ці досліди подобаються не всім. Мінусом металевих речей є те, що вони не гнуться.

Скляні пробки зручні та приємні, але важливо, щоб вони були гарної якості і не ламалися біля основи. Найкраще гнучкі силіконові іграшки, особливо для початківців. Багато моделей також вміють вібрувати. Для когось це є величезним плюсом. Але не завжди варто брати таку річ, коли йдеться про першу покупку. Якщо анальні іграшки не сподобаються, гроші буде викинуто на вітер. Але при правильному підході та вмінні розслаблятися вони здатні зробити ласки ще хвилюючими.

Свіжі новини
Схожі новини