HomeСтосункиЗмішати і збовтати: Що таке змішаний оргазм і як його досягти

Змішати і збовтати: Що таке змішаний оргазм і як його досягти

Змішаний оргазм дуже приємна подія, і він набагато інтенсивніший за звичайний. По суті, якщо під час сексу з проникненням ще й стимулювати клітор, отримати такий оргазм не так уже й складно!

Що це таке?

Термін «змішаний оргазм» у випадку описує оргазм, отриманий з допомогою стимуляції вагіни і клітора. Але це поняття постійно розширюється і може містити себе та інші зони: наприклад, точку g і анус.

Такий оргазм, як правило, довший і яскравіший за звичайний.

Як його одержати?

Фахівці рекомендують комбінувати кілька різних способів та з досвіду зрозуміти, який працює найкраще.

1. Природний

Твої пальці – чудові помічники у дослідженні тіла. Спробуй по-різному торкатися клітора: круговими рухами, вгору-вниз, легкими чи сильними дотиками. Оціни відчуття і користуйся найдієвішими способами. Коли зрозумієш, як треба торкатися клітора, скористайся лубрикантом і запусти палець іншої руки у вагіну, зроби там різні рухи. Зрозуміло, усьому цьому можна навчити партнера.

2. Секс-іграшки

Не дарма на ринку існує така різноманітність пристосувань для сексу! Можна почати з простих форм і поступово переходити до більш витончених, створених спеціально для отримання нових відчуттів.

3. Правильна поза

Для досягнення змішаного оргазму найкраще підходять «доггі-стайл» та поза наїзниці. Вони відмінно стимулюється клітор, якому потрібні легкі руху, і вагіна, найкраще відповідає досить сильний тиск.

4. Маневри ззаду

Анальний оргазм у жінок також можливий. Крім того, під час анальних ласк відбувається непряма стимуляція вагіни. Для таких ігор зручно користуватися спеціально створеними секс-іграшками: вібратором або кульками.

Свіжі новини
Схожі новини