HomeСтосункиШукати не треба: чи працює вірусна техніка стимуляції точки G з TikTok

Шукати не треба: чи працює вірусна техніка стимуляції точки G з TikTok

Ти й досі не знайшла точку G? У соціальних мережах пропонують новий спосіб задіяти цю ерогенну зону, який може тобі стати в нагоді!

У TikTok завірусився ролик дівчини, яка вигадала спосіб «стимулювати точку G ззовні».

Користувальниця з ніком @love.ria.nurse стверджує, що натискання на нижню частину живота може легко довести жінку до оргазму. Усі сперечаються, чи працює цей секс-лайфхак, і, звичайно, експерти теж вирішили висловитися.

А що так можна було?

Згідно з опитуваннями, більшість жінок – близько 70% – відчувають оргазм при стимуляції клітора. Але це не привід ігнорувати вагіну, вважає акушер-гінеколог та доктор медицини Ліндсі Харпер.

Вона пояснює, що точка G – це зона на передній частині піхви, до якої примикають нервові закінчення клітора. Стимулюють точку G зазвичай за допомогою проникнення, але зробити це можна й іншим способом натискаючи на нижню частину живота.

“Так ви чините додатковий тиск – по суті створюєте бутерброд з клітором, де з одного боку пеніс або секс-іграшка, з іншого – ваша рука”, – каже сексопатолог Кейсі Таннер. На її думку, це може посилювати відчуття, які жінка зазнає під час оргазму.

Танер вважає, що такий прийом може скоротити час, який необхідно дівчині, щоб отримати оргазм, і зробити проникаючий секс приємнішим. А Харпер додає: новий досвід та експерименти, на які йдуть пари, можуть посилювати взаємні почуття партнерів.

Що потрібно знати, перш ніж спробувати лайфхак?

На думку секс-тренера Емі Болдуїна, треба пам’ятати: всі люди різні. Немає жодної гарантії, що метод, який підходить одній жінці, буде «робочим» для іншої. Наприклад, спосіб з TikTok може не сподобатися дівчатам із чутливим сечовим міхуром – тиск на нього неминучий.

В цьому випадку Болдуїн радить спробувати анальні ігри – вони можуть дати такий же результат. Наприклад, анальні пробки під час вагінального проникнення теж створять ефект бутерброду. Отже, тренд TikTok варто пробувати, але необхідно враховувати: він — лише один із багатьох способів покращити секс.

Свіжі новини
Схожі новини