HomeLifeStyleПравда про інтимний пірсинг та 11 відвертих відповідей від тих, хто зважився

Правда про інтимний пірсинг та 11 відвертих відповідей від тих, хто зважився

Прокол у носі, на пупці чи мові впадає у вічі, але вже давно став звичайним способом самовираження. Лабрет чи штанга, які прикрашають ці частини тіла, нікого не дивують. Інша річ – пірсинг в інтимних місцях. Тема досить делікатна і хвилює багатьох дівчат, які хочуть, але сумніваються у необхідності кільця чи підкови там. Ми розповімо, як відбувається процедура, і поділимося думкою тих, хто на неї наважився.

За легендою, моряки проколювали вухо, щоб сережка пішла на оплату похорону, якщо їхнє тіло у разі загибелі винесе на берег.

Сучасні дівчата та хлопці використовують подібні прикраси для того, щоб підкреслити свою індивідуальність та зловити нові відчуття. Особливо, якщо йдеться про пірсинг інтимних зон. Здивувати партнера, внести новизну в особисте життя, відчути себе особливим. Довідалися про сам процес і його можливі протипоказання.

Як роблять інтимний пірсинг

Якщо тобі проколювали вуха, то маєш уявлення про процедуру. Інтимний пірсинг клітора чи інших найближчих зон відрізняється від будь-якого іншого. Майстер зробить отвір для прикраси, яку ти підбереш. Воно залежить від конкретної ділянки, де ти хочеш бачити гвоздик, банан або інший виріб, що сподобався.

Проколи на статевих органах мають певний стимулюючий ефект. Ступінь його виразності визначається індивідуально, але багато хто розраховує на позамежне задоволення під час статевих контактів. Проте проколювання «квасолинки» – досить болісний захід. Інтимний пірсинг у цьому місці вважається ризикованим через ймовірність пошкодження у жінок нервових закінчень. Після цього може знизитись чутливість. Якщо вставити прикрасу на малих або великих статевих губах, вона не надто вплине на гостроту відчуттів.

Ціна інтимного пірсингу залежить від престижності салону, до якого звернешся. В ідеалі, прикраса та матеріал має підбирати професійний майстер із медичною освітою. У стандартній процедурі використовують приймальну трубку, що вводиться під капюшон. Якщо він щільно притиснутий, можна зробити легкий масаж для розслаблення. Голка входить через позначену на шкірі крапку в приймальну трубку, яка захищає під нею клітор. Шкіра тут у 10 разів тонша за мочки вуха, тому все відбувається дуже швидко.

Найчастіше у дівчини неприємні відчуття викликає не сам інтимний пірсинг чи прокол, а подальша дезінфекція за допомогою ватяної палички. Невеликий дискомфорт у перші хвилини можливий, але це з незвички коли з’являється відчуття стороннього предмета там.

Перед тим, як відправитися на інтимний пірсинг або зробити тату в області статевих органів, добре поголити або підстригти лобкове волосся. Так і майстру зручніше, і менше ймовірності попадання в прокол жорстких волосків, що дуже неприємно. Також після процедури відразу голитися не можна, потрібно почекати кілька тижнів, щоб усе загоїлося.

Правда про інтимний пірсинг та 11 відвертих відповідей від тих, хто зважився

Види інтимного пірсингу

Мріяти про те, що нова прикраса відіграє важливу еротичну роль, це одна. Інша справа наважитися на прокол своїх геніталій. Щоб відібрати всі сумніви, необхідна консультація досвідченого професіонала, який спеціально навчався інтимного пірсингу і зможе докладно розповісти про неї у вільній та невимушеній формі. Він повинен зробити так, щоб ти не соромилася ставити будь-які питання.

Чесно опиши свої очікування для отримання ідеального варіанту. Кваліфікований пірсер повинен просто вразити тебе глибиною знань про анатомію, оптимальні місця проколу для декоративної та сексуальної функції тощо. Заодно поглянь на його портфоліо, воно теж має вразити. Поділимося, яким буває інтимний пірсинг у жінок та чоловіків.

Жіночий інтимний пірсинг

У ряді випадків дівчата наважуються на процедуру для одержання винятково естетичного задоволення. Тоді вони вибирають безпечніші зони для проколів. Наприклад, великим попитом у майстрів має вертикальний прокол нижньої частини лобка. Перелічимо, які ще види інтимного пірсингу бувають:

 • Inner Labia – найпростіший варіант на малих статевих губах, де тонка шкіра легко проколюється і швидко гоїться. Найчастіше сюди вставляють колечко з кулькою.
 • Outer Labia – прокол на великих статевих губах, яке можна робити на будь-яку довжину, але краще не надто близько до промежини, щоб не було боляче сидіти. Вони товщі малих губ, тому і гояться довше. Також популярне кільце з кулькою.
 • Hood – горизонтальний або вертикальний прокол шкіри під клітором, зі штангою чи кільцем, стимулює клітор навіть під час ходьби.
 • Clitoris – пірсинг інтимної частини роблять біля основи клітора або по центру, що несе певну частку небезпеки.

На фото в салонах можна побачити приклади інтимного пірсингу сосків. Це допомагає вирішити проблему втягнутих сосків. Але фахівці зазначають, що подібна будова має на увазі і довге загоєння, яке часом триває рік і більше. До речі, у чоловіків час загоєння сосків становить лише 3-4 місяці.

Правда про інтимний пірсинг та 11 відвертих відповідей від тих, хто зважився

Чоловічий інтимний пірсинг

У чоловіків також великий вибір місць для проколу. Нерідко вони захоплюються експериментами та додають нові прикраси на сусідні зони.

 • Принц Альберт – інтимний пірсинг роблять із нижньої сторони статевого члена в місці з’єднання головки та його тіла. Прикраса знаходиться в уретрі і виходить через зовнішній отвір сечівника.
 • Френум – прокол роблять у вуздечку, у тих, хто пройшов через процедуру обрізання, те, що від неї залишилося. Вигляд популярний через можливість продовження задоволення під час сексу.
 • Лорум – схожий на френум, його роблять у місці переходу статевого члена в мошонку, горизонтальний прокол з’являється у природній складці шкіри між тілом статевого члена та мошонкою.
 • Хафада – інтимний пірсинг на мошонці виконує декоративну роль, прокол можливий у будь-якому місці, де відтягується шкіра.
 • Дідо – складається з двох проколів по краях головки, такий інтимний пірсинг припускає кілька прикрас, які можуть нагадувати корону.

Відгуки про інтимний пірсинг

Зазвичай люди не поширюються про подробиці, що супроводжують просування кільця через геніталії. Але на умовах анонімності три жінки та один чоловік розповіли про свій досвід, відповівши на потаємні запитання.

1. Який у вас пірсинг?

Жінка А: по довжині кліторального капюшона, не горизонтальний.

Жінка Б: соски.

Жінка: вертикальний пірсинг клітора, штанга проходить крізь маленьку ділянку шкіри, що прикриває клітор. Це один із найпоширеніших варіантів генітального пірсингу: прикраса стосується клітора та покращує відчуття.

Чоловік: принц Альберт (розмовна назва чоловічого пірсингу, що проходить вертикально по уретрі).

2. Чи давно ви його зробили?

Жінка А: 11 років тому.

Жінка Б: перший сосок у 18 років, другий у 19 років, близько 10 років минуло.

Жінка: три роки.

Чоловік: він був півтора роки, потім я позбувся інтимного пірсингу. Причиною стала незручність при носінні білизни та болючі відчуття під час занять спортом.

3. Чому ви вирішили зробити генітальний пірсинг?

Жінка А: я побачила дівчину з пірсингом на кліторі та зрозуміла, що мені подобається ця ідея. Майстер сказав, що в мене більше шансів не втратити чутливість, якщо проколоти капюшон, а не сам клітор.

Жінка Б: він був дуже популярним у моїх друзів у юності, я хотіла його зробити, але так, щоб батьки не бачили!

Жінка В: у мене було кілька проколів у різних місцях, мені подобалося. До того ж, генітальний пірсинг підвищує задоволення від стимуляції. Я не особливо чутлива до пестощів клітора і при цьому досить сором’язлива, тому пірсинг бачать тільки наближені до тіла. Давно хотіла його зробити, але боялася болю та відкладала.

Чоловік: мені було цікаво. А потім я почав зустрічатись з дівчиною, яка теж хотіла інтимний пірсинг. І коли вона збиралася його робити, то покликала мене. Але після маніпуляцій нам довелося утримуватись від сексу деякий час, щоб не підчепити інфекцію.

Правда про інтимний пірсинг та 11 відвертих відповідей від тих, хто зважився

4. Як ви вибирали майстри та як все пройшло?

Жінка А: я говорила з різними майстрами, доки не знайшла ту, з ким було комфортно і яка працювала в студії з гарною репутацією. У день операції вона відволікала мене розмовами та допомагала швидше пережити міні-операцію. Один мінус: хлопця не пустили до операційної.

Жінка Б: я довго збирала інформацію про інтимний пірсинг, але коли зважилася, пішла до найближчого салону. Сплатила кишеньковими грошима, вони опустили обручку в автоклав, і поки вона стерилізувалася, я гуляла містом. Коли повернулася, вони уточнили мій вік і, дізнавшись, що мені 17, відмовили та повернули гроші. Довелося чекати до 18. За другим прийшла до них.

Жінка: майже всі проколи робив один майстер, у мене був хороший досвід. Було б дивно роздягнутися і лягти перед незнайомою людиною, яка робитиме інтимний пірсинг на твоєму кліторі! Перед процедурою я прийняла душ і поголила все у потрібній зоні. Спочатку ви обговорюєте з майстром свої побажання, потім він пояснює, що як відбувається і як швидше відновитися. Він дезінфікує область проколу, підбирає прикрасу, намічає крапки. Потім голка проходить крізь шкіру та вдягається прикраса.

Чоловік: майстер був моїм знайомим, я йому довіряв. Досліджень не проводив.

5. Це боляче?

Жінка А: дуже! Але лише 3 секунди. Я скрикнула, а потім усе скінчилося. Інші проколи були майже безболісні. Добре, що все пройшло швидко.

Жінка Б: не особливо, тим більше, що потім в кров надходить адреналін, біль вщухає.

Жінка В: так! Але всі проколи у мене болючі. Тим більше ще й страшно… Сам процес дуже швидкий, тож болить пару секунд. Спочатку прикраса приносила дискомфорт, але я знала, до чого готуватися.

Чоловік: сам інтимний пірсинг простий. Майстер сказав, що шкіра тонка і боляче не буде. Швидше, неприємна підготовка та очікування.

6. Чи довго гоїлося? Як бути із сексом?

Жінка А дуже швидко. Я одягала вільну білизну та штани, не можна було носити спідниці пару днів, бо починала йти кров, якщо зачепити щось. Сексом можна займатися за місяць, але не в місіонерці чи іншій позі, де можна зачепити клітор, потрібно почекати ще 1-2 місяці.

Жінка Б: я дуже ретельно промивала місця пірсингу, тому боліло недовго. Секс мені не забороняли, але груди чіпати не можна було кілька тижнів.

Жінка В: тижнів зо три, але більше неприємностей доставляла кров. Коли все загоїлося, я почала займатися сексом.

Чоловік: близько тижня після процедури інтимного пірсингу хворіло досить сильно, ще 4 місяці слабко. Ішла кров щоразу, коли я ходив у туалет, але це логічно. Потім все пройшло.

7. Чи приємнішим став секс?

Жінка А: набагато. Я почала отримувати кліторальні оргазми. Чоловіки стали винахідливішими, їм подобається дивитися на мій інтимний пірсинг. Та й оскільки оргазм став простіше, виникла жага до експериментів.

Жінка Б: соски стали чутливішими.

Жінка В: відчуття посилилися, досягти оргазму стало простіше.

Чоловік: стали приємнішими ласки навколо вуздечки.

8. Які відкриття у сексі ви зробили?

Жінка А: місіонерська поза та оральний секс стали набагато кращими.

Жінка Б: усі ласки грудей, особливо якщо торкатися язиком, інтимний пірсинг зробив яскравішим.

Жінка В: ручна стимуляція та поза наїзниці тепер мені дуже подобаються.

Чоловік: майже всі пози стали приємнішими.

9. Чи збуджує вас пірсинг у партнера?

Жінка А: дивлячись який, але загалом так.

Жінка Б: так, але якщо проколів не дуже багато.

Жінка: естетично так. Нинішній чоловік інтимного пірсингу не має.

Чоловік дуже.

10. Чого варто боятися, якщо партнер має інтимний пірсинг?

Жінка А: нічого! І сміятися не треба.

Жінка Б: переконайтеся, що там все чисто і зажило.

Жінка: залежить від типу пірсингу. Потрібно бути акуратнішими.

Чоловік: оберігайте, легко отримати інфекцію тому, хто має пірсинг.

11. Що варто знати тим, хто хоче такий прокол?

Жінка А: дотримуйтесь правил гігієни. А якщо пірсинг зачепив одяг — терміново зупиніться та вирішіть питання!

Жінка Б: ретельно вивчіть всю інформацію, перш ніж робити інтимний пірсинг. Переконайтеся, що в салоні стерилізують інструменти та прикраси.

Правда про інтимний пірсинг та 11 відвертих відповідей від тих, хто зважився

Протипоказання для інтимного пірсингу

І для жінок і для чоловіків є низка обмежень, які є перешкодою для інтимного пірсингу. Серед них виділяються такі патології:

 • травми сечівника в анамнезі
 • гіперчутливість клітора
 • аномалії розвитку статевих органів (гіпоспадія, епіспадія)
 • цистит, уретрит, пієлонефрит та інші хронічні захворювання та запальні процеси
 • укорочена уретра у жінок
 • вагітність
Свіжі новини
Схожі новини