HomeСтосунки10 чоловічих звичок у сексі, які дратують жінок

10 чоловічих звичок у сексі, які дратують жінок

Відразу скажемо, що статистику ми не робили і графіків не малювали: просто опитали жінок, що роблять чоловіки в ліжку такого, що виводить їх із себе. Якщо ти соромишся зізнатися своєму партнерові в чомусь, що тебе дратує, просто покажи йому нашу статтю.

Звичка не знімати шкарпетки під час сексу

Лідирує з величезним відривом — майже кожна жінка в нашому опитуванні згадала про цю дивну чоловічу особливість. Нам теж цікаво: невже залишені на ногах шкарпетки дають почуття захищеності, затишку та тепла? Що рухає чоловіками, які вчеплюються в ці два нещасні клаптики тканини, як потопаючі за соломинку?

Марина, 27 років: “Я б ще зрозуміла, чи це білі бавовняні шкарпетки гарної марки або просто теплі домашні шкарпетки, без яких ноги мерзнуть, але ж ні! Як правило, на цих горе-коханцях звичайні чорні шкарпетки “до пупа”. Якби мене попросили скласти список сексуальних антитрендів, шкарпетки однозначно були на першому місці. Чоловіки, знімайте їх”.

Звичка перестрахування там, де цього не потрібно

Зрозумійте нас правильно, ми за безпечний секс, але, погодьтеся, чоловіча параноя часом буває не лише смішною, а й марною. Тож давайте не впадати в крайнощі. Ми пам’ятаємо, як називаються люди, які використовують перерваний статевий акт як спосіб контрацепції? Правильно! Батьки.

Те саме стосується двох, трьох та більше презервативів. Не завжди «чим більше, тим краще».

Дарина, 25 років: «У мене був партнер. У нас обох були довідки від відповідних лікарів, хоча мені вона не була потрібна — я була незайманою. І я приймала оральні контрацептиви, але він був параноїк, і кожен наш секс закінчувався перерваним статевим актом. Презервативи він терпіти не міг, тож завжди виймав. Це залишало відчуття незавершеності та недовіри. Може, він думав, що я обманюю, ніби п’ю пігулки, і насправді хочу завагітніти від нього?

Звичка не слухати партнерку та робити все по-своєму

Ця звичка дратує далеко не лише у сексі, а й у стосунках загалом. Хоча часом здається, що чоловіча та жіноча сексуальність мешкають десь на різних планетах. Бережи свій мозок та точку G.

Настя, 25 років: «Спостерігала цю особливість у багатьох чоловіків. Ось він скінчив, а ти — ні. Тоді він несподівано засовує тобі палець у піхву і починає там агресивно рухати, намацуючи там точку G. Але палець не член! Коли він рухається всередині та ще й з такою швидкістю, це боляче. Щиро кажучи, я краще сама влаштую собі оргазм. Щоразу доводиться пояснювати, що мануальні ласки мають бути іншими».

Звичка одразу бігти в душ після сексу

Ні, душ після сексу може бути цілком здоровою та природною маніпуляцією, але чоловікам не варто забувати, що в сексі як мінімум двоє учасників, і коханка – не гумова лялька, яку можна просто сполоснути та засунути у шафу до наступного використання.

Анастасія, 32: «У мене був коханець, просто схиблений на гігієні. І, варто нам закінчити секс, він підскакував, як ошпарений, і мчав у ванну. Мені було страшно прикро, ми ж не в свинарнику перекидалися, а я не брудна, мене не треба з себе змивати. Загалом, порвали ми з ним дуже швидко, коли мені набридло щоразу після сексу відчувати сором. І я не проти душі! Мені просто незрозуміло, чому не можна полежати, пообніматися і потім, наприклад, піти в душ удвох.

Нехай знайде собі таку саму, що одразу після поцілунку побіжить чистити зуби».

Звичка запитувати: Ти закінчила?

Скільки разів твердили світові, що оргазм – не сенс сексу, і навіть якщо його не трапилося, планета не зійде з осі. Але немає! Або все, або нічого!

Тетяна, 42: «Мені щоразу здається, що він у цей момент має дістати скоринку, надіти темні окуляри та сказати: «Агент Ікс, ФБР. Відповідайте чесно: ви скінчили? Чим доведете? І ще посвітити ліхтариком в обличчя для переконливості. Мені зовсім не ясно, навіщо потрібно ставити таке запитання. Відповідь «ні» зіпсує настрій і йому, і мені, тому що він або почуватиметься зобов’язаним зробити щось ще (а мені не хочеться), або почуватиметься враженим».

Звичка дивувати

Усі люблять сюрпризи. Чи ні? Загалом про деякі речі краще домовлятися на березі. Особливо, якщо справа доходить до рукоприкладства. Так-так, ти не дочула. Багатьом чоловікам хочеться додати перчика в сексуальну гру. Так що краще відразу уточнити, чи не ховається всередині звичайного Вови справжній Крістіан Грей.

Євгенія, 27 років: «Не розумію, коли під час ніжного сексу можуть вліпити щосили по сідницях. Що в тебе в голові? Ти комара вбив? Ні? Тоді якого біса ти робиш?!»

Звичка до неробства

Стрічок не любить ніхто, а ледарів у ліжку — особливо. На жаль, досі збереглися екземпляри, які думають винятково про власне задоволення. Одна радість: таких легко розкусити з першого разу.

Аня, 33 роки: «Ми з М. зустрічалися недовго, чесно кажучи. Він був привабливим та милим. Якось ми прийшли до нього, і раптом він починає знімати одяг. Я, власне, анітрохи не заперечувала проти сексу, хоча хотіла б, щоб ми розділили один одного. Загалом він роздягнувся, плюхнувся на спину, розкинувши руки, як морська зірка, і каже: «Люблю тільки, коли жінка зверху». Я дивлюся на нього, він на мене. Зітхнула, лягла поруч і говорю: «Як я тебе розумію, я ось теж так люблю».

Звичка працювати «відбійним молотком»

Сюди входить зазвичай відразу дві характеристики: тривалість та різноманітність. Точніше, відсутність останнього. Очевидно, «відбійний молоток» — це тимчасовий порив душі, це буквально покликання. Чоловіки-«відбійні молотки» не слухають нікого і нічого: вони просто довбають. І довбають. І довбають. Вони впевнені, що якщо це робити досить довго, то жінка все одно отримає оргазм (від безвиході, мабуть), а потім він спитає: Ти скінчила? – І, задоволений, засне.

Напевно, до «відбійних молотків» теж можна «достукатися» і розповісти їм, що поза може бути не лише місіонерська чи доггі-стайл, а сексом можна займатись менше, ніж три години.

Звичка постійно говорити

Тут насправді на смак і колір — усі фломастери різні. Одним подобається dirty talk, тоді як інші вважають за краще займатися цим у тиші.

Дана, 29 років: «Я ненавиджу, коли чоловік весь час чухає мовою: це дуже заважає мені зосередитися на процесі. Мабуть, хтось сказав йому, що жінки «любить вухами», ось він і продовжує ґвалтувати мій слух. Щомиті у нього нові питання: тобі подобається? Скажи, як ти хочеш мене? Ти відчуваєш, як я входжу до тебе? Ні, я тільки відчуваю, як ти любиш мій мозок! Закрий рота і дай мені отримати задоволення!»

Звичка зображати із себе «секс-машину»

Чоловіки-секс-машини легко можуть скласти конкуренцію «відбійним молоткам». Може, техніка в них різна, але дух єдиний.

“Секс-машина” – це теж аж ніяк не одна якість, це цілий комплекс характеристик. Такі чоловіки начебто постійно беруть участь у кастингу в якийсь порнофільм. Вони обмазуються маслом, щоб шкіра блищала, стогнуть так, ніби їх схопив ревматизм, і крутять коханку, як курку на рожні, змінюючи пози щохвилини.

Це може бути цікаво і цікаво один раз, але коли все твоє сексуальне життя протікає так бурхливо … Ну вже ні!

Свіжі новини
Схожі новини