HomeСтосункиВагінальний секс: Еротичні трюки, які доведуть його до божевільного оргазму

Вагінальний секс: Еротичні трюки, які доведуть його до божевільного оргазму

Не займайтеся самолікуванням! У наших статтях ми збираємо останні наукові дані та думки авторитетних експертів у галузі здоров'я. Але пам'ятайте: поставити діагноз та призначити лікування може лише лікар.

На перший погляд, вагінальний секс здається банальним і навіть нудним, особливо для тих людей, хто звик експериментувати в ліжку. Здавалося б, що можна вигадати нового? Але ми пропонуємо подивитися на секс по-новому та навчитися досягати феєричного вагінального оргазму!

Ми часто пишемо про сексуальні трюки, які можна виконувати губами і руками, але мало хто здогадується, що все це диво можна зробити піхвою. Імітація глибокого горла, множинні поцілунки вагіною і навіть (зараз увага!) підняття ерекції лише за допомогою інтимних м’язів! Все це, безперечно, порадує твого чоловіка, при цьому не залишишся без вагінального оргазму і ти сама.

Плюси вагінального оргазму

“При вагінальному оргазмі виділяється гормональний коктейль, що складається з допаміну, окситоцину, естрогену та серотоніну, а після досягнення вагінального оргазму цей коктейль зберігається ще протягом 2 годин! А ось після кліторального оргазму виділяється такий же коктейль, але вже в меншій кількості”.

Але це не єдине, чим відрізняються вагінальний та кліторальний оргазм. Точніше, річ в іншому. Деякі фахівці вважають, що проблема тут у плутанині з термінологією. Адже насправді клітор — це далеко не лише головка, це досить великий орган, захований усередині. І ось чим відрізняється кліторальний оргазм від вагінального є думка, що під вагінальним оргазмом зазвичай розуміють той, що виникає при стимуляції першої третини піхви — захованого тіла клітора. Читаючи далі про кліторний та вагінальний оргазм, май це на увазі.

Щоправда, якщо бути до кінця відвертими, вагінальний секс має один недолік, який псує все — труднощі в досягненні оргазму, аж до того, що деякі дівчата серйозно задаються питанням, чи існує вагінальний оргазм. Звичайно, для чоловіків все влаштовано просто на найвищому рівні: за допомогою нехитрих фрикцій, які вони вивчили ще в пубертатному періоді, все життя вони отримують свою частку оргазмів та задоволення. З жінками все набагато важче: за статистикою, лише 35% жінок одержують оргазм саме від вагінального сексу. Решта — результат стимуляції головки клітора.

Ще одна причина, чому у нас може бути все складно з тим, як досягти вагінального оргазму, це звичка мастурбувати певним чином — торкаючись тільки головки клітора. Якщо пошукати та почитати про вагінальний оргазм форум, з’ясується, що багато дівчат навчилися отримувати його, поступово привчаючись стимулювати і клітор, і піхву. А якщо ти підключиш до справи й анальні іграшки, то можна отримати анально-вагінальний оргазм — так, буває таке.

63% жінок не відчувають оргазм без додаткової стимуляції клітора

Швидше за все, ти теж, як і ми, підозрювали, що має бути щось ще, щось крутіше і феєричніше, ніж рухи туди-сюди-назад. Можна ж краще, цікавіше і набагато приємніше! З думкою «як навчитися вагінальному оргазму — треба дізнатися про це все» і очима, що горять від цікавості, ми вирушили до Центру сексуальної освіти Secrets на інтенсивний курс «Вагінальний секс як мистецтво».

На заняття бери із собою подругу! Тренінг більшу частину часу проходить у парах: дві учасниці контактують одна з одною, пробуючи на собі нові сексуальні позиції та з’ясовуючи на власному досвіді, як отримати вагінальний оргазм.

Як досягти вагінального оргазму: чотири головні секрети

А тепер настав час розповісти всі (ну, або майже всі) секрети про вагінальний оргазм, які нам удалося дізнатися на тренінгу.

Секрет №1: тренуй інтимні м’язи!

Виявляється, багато гінекологи вказують, що у віці 22 років у багатьох дівчат починається синдром «сивої піхви»: внутрішні стінки піхви починають слабшати, що призводить до опущення стінок піхви, а потім внутрішніх органів. Як результат — до більш зрілого віку на дівчину очікують серйозніші проблеми: втрата чутливості під час сексу, проблеми з тим, як випробувати вагінальний оргазм, нетримання сечі та опущення сечового міхура та матки.

Щоб уникнути можливих проблем та позбутися вже існуючих, гінекологи та сексологи рекомендують відповідально ставитися до розвитку інтимних м’язів. Тобто, дівчатка, настав час братися за справу, прокачувати своє жіноче здоров’я і підвищувати шанси на вагінальний оргазм!

Жахлива реальність: близько 70% жінок регулярно імітують оргазм

Секрет №2: використовуй секс-гаджети!

Навіть якщо в тебе вже є постійний партнер, секс із яким — неземна насолода, секс-іграшки ніколи не будуть зайвими. По-перше, іграшками, як олією кашу, секс зіпсувати неможливо. А по-друге, саме інтимні аксесуари – твої вірні помічники у прокачуванні м’язів і, як наслідок, досягненні оргазму. Більше того, вони допоможуть зробити вагінальний оргазм у жінок кращим і яскравішим.

Вагінальний секс: Еротичні трюки, які доведуть його до божевільного оргазму

Від щирого серця та інших органів, ми рекомендуємо звернути особливу увагу на ці гаджети:

Вагінальні кульки допоможуть розвинути м’язи інтимних м’язів, щоб відчувати під час сексу феєричні відчуття і доставляти їх партнеру. Крім того, сильні м’язи тазового дна – запорука твого інтимного здоров’я.

Вібратор із стимуляцією точки G

Точка G розташовується на передній стінці піхви на глибині 4-5 сантиметрів від входу піхви. Вона є надчутливою ділянкою піхви величиною від 1.5 до 2 см, що містить 600 нервових закінчень на квадратний міліметр на відміну від інших ділянок, що містять не більше 30 нервових закінчень. Тобто стимуляція цієї зони доставить у 20 разів більшу насолоду. Стимулювати цю ерогенну зону у жінок можна легко за допомогою пальця або невеликого вібратора, що має відповідне призначення та форму.

Міостимулятор

Справжня чарівна пігулка для тренування інтимних м’язів! Сучасний міостимулятор має 11 програм, ти обов’язково знайдеш ту, що підходить саме тобі! Перевага такого апарату незаперечна: він робить всю роботу за тебе у будь-який зручний час.

Секрет №3: модернізуй класику!

Навіть найкласичніші позиції, які є у житті кожної закоханої пари, можна трохи урізноманітнити — змінити кут проникнення, додати нових рухів та чергувати напругу вагінальних м’язів. Ось дивися (і спробуй!) кілька супер-технік, які виконуються легко, а насолоду дарують незабутню.

Вагінальний секс: Еротичні трюки, які доведуть його до божевільного оргазму

Техніка “Від щоки до щоки”. Починай кругові рухи стегнами, коли ти сидиш на партнері. А потім додай вогню! Приклади потужний вібратор Tango до живота нижче за пупок: ви відчуєте приємні вібрації, які простимулюють ваші ерогенні зони.

Техніка «Оплески». Коли член знаходиться всередині тебе, різко стискай інтимні м’язи, затримуючи їх на кілька секунд у стислому положенні. Чоловік відчує, що твоя піхва стає вузькою і отримає величезне задоволення!

Техніка “Тисяча поцілунків”. Скорочуй м’язи піхви дуже швидко (начебто затримуєш сечовипускання), але не напружуй живіт і сідниці! Цей маленький трюк створює враження поцілунків на члені, а ще чудово тренує цибулинно-губчастий м’яз.

Секрет №4: бери все у свої руки!

Полюби себе, дізнайся своє тіло та можливості свого організму. Саме так жінка може зрозуміти, що саме допомагає отримати насолоду, а що не подобається ні в якому вигляді. А з чоловіком поділися своїми спостереженнями — він буде вдячний тобі за поради, як довести дівчину до вагінального оргазму. І, звичайно, навчи його доставляти тобі яскраві емоції за допомогою рук, члена, губ.

За статистикою, 8 із 10 жінок не можуть отримати вагінальний оргазм. А при мастурбації досягається максимальний приплив крові до піхви та найкращий розвиток вагінальних рецепторів.

Свіжі новини
Схожі новини