HomeШоу-БізнесБрітні Спірс приголомшила фанатів провокаційним фото

Брітні Спірс приголомшила фанатів провокаційним фото

Брітні Спірс повернулася до соцмережі, щоб продемонструвати своє оголене тіло. 40-річна американська співачка знялася топлес. Знімок викликав бурхливу реакцію фанатів.

Мати двох дітей обожнює провокаційні фотографії. Останнім часом голі фото Брітні наробили стільки галасу, що від неї практично відмовилися власні сини, яким не подобається дивитись на голу матір.

Сьогодні володарка премії «Греммі» показала фото, на якому вона позувала в коротких шортиках, прикривши руками голі груди. Волосся Брітні було розпущене і падали на тіло. На шиї висів масивний ланцюг із намистом.

Брітні Спірс приголомшила фанатів провокаційним фото

Співачка дивно підписала своє фото, що спантеличило фанатів. «Роуз уже два роки, але що, якщо час ілюзія? Сьогодні на мені те саме намисто. Все як два роки тому», – заявила Брітні.

Шанувальники спробували пояснити слова співачки. Багато хто дійшли висновку, що за два роки в житті Брітні нічого не змінилося і вона почувається такою самою, як і під час опіки над нею. «Оголила груди і зробила дивне звернення», «Я думаю, вона намагається сказати, що все ще почувається під чиїмось контролем, навіть через два роки, і правосуддя не працює. Я сподіваюся, з нею все гаразд. Хоча ми навіть не знаємо, де вона. Я сподіваюся, що вона займається улюбленою справою та почувається добре», — зазначили фанати.

Брітні Спірс приголомшила фанатів провокаційним фото

Виконавиця хіта Toxic також опублікувала фото у червоному короткому топі без бретелів. Співачка тримала велику червону троянду. «Пам’ятаєте її?» — спитала Брітні.

Свіжі новини
Схожі новини