HomeШоу-БізнесДженіфер Лопес зробила величезне зізнання

Дженіфер Лопес зробила величезне зізнання

Дженніфер Лопес – яка зустрічається зі своїм колишнім нареченим Беном Аффлеком з квітня – сказала в інтерв’ю “Today”, що вона все ще вірить у шлюб, незважаючи на те, що вона розлучалась три рази.

Вона зізналася, що вона “романтик” і завжди ним була.

“Я все ще вірю у щасливий шлюб, звичайно, на всі 100 відсотків”, – зізналася співачка та актриса.

Дженіфер Лопес зробила величезне зізнання
БГНЕС

У майбутньому фільмі Лопес “Виходь за мене заміж” вона зображує співачку, яка була одружена кілька разів – цей факт, не чужий самій співачці, яка також була одружена кілька разів.

“Я відчуваю, що я така сама людина, як і всі інші. У мене були злети і падіння, я робила помилки, і я дійсно пишаюся тим, чого я досягла у своєму житті, і тим, хто я є як людина, мати, актриса.

Дженіфер Лопес зробила величезне зізнання
БГНЕС
Дженіфер Лопес зробила величезне зізнання
БГНЕС

Успішна актриса помирилася з Аффлеком після розриву із колишнім бейсболістом “Янкіз” Алексом Родрігесом. Вона вийшла заміж за свого першого чоловіка, актора Оджані Ноа, в 1997 році, вони розлучилися в 1998 році, і вона перейшла до хореографа Кріса Джадда, за яким вона була одружена з 2001 по 2003 рік. Потім у 2004 році вона вийшла заміж за співака Марка Ентоні. У пари є 13-річні близнюки Емме та Макс, але у 2014 році вони розлучилися.

Лопес також мала багато знаменитих партнерів. Вона зустрічалася з Шоном “Діді” Комбсом з 1999 по 2001 р. Її стосунки були затьмарені звинуваченнями Комбса в невірності, і зірка була втягнута в судові позови у зв’язку зі стріляниною в клубі “Нью-Йорк” у грудні 1999 року.

Дженіфер Лопес зробила величезне зізнання
БГНЕС

Пізніше вона зустрічалася з Каспером Смартом протягом двох з половиною років: передбачувані сексуальні контакти Смарта з двома трансгендерними моделями поклали край цим відносинам у 2014 році.

Дрейк також організував кілька побачень із красунею, але інсайдери вважають, що їхній короткочасний роман, швидше за все, був піар-трюком.

Свіжі новини
Схожі новини