HomeШоу-БізнесЕмілі Ратаковскі скаржиться, що була надто сексуальною з дитинства

Емілі Ратаковскі скаржиться, що була надто сексуальною з дитинства

Емілі Ратаковскі завжди вражає своєю фігурою та фотографіями у купальнику, але ділиться, що вже втомилася бути секс-символом.

Модель зізнається, що вона була «надто сексуальною» з 13 років. Навіть у цьому тендітному віці агенти з кастингу дивилися на неї з пожадливістю, і її часто відправляли додому зі школи, бо вона одягалася надто зухвало.

Про це зірка розповідає у своїй новій книзі «Моє тіло» та пояснює, що бути однією з найкрасивіших жінок у світі – не завжди добре.

Батьки Емілі приділяли увагу її зовнішності з дитинства і вони погодилися заробляти на цьому гроші.

“Я ніколи особливо не молилася. Але я пам’ятаю, як молилася за красу в юності. Краса була для мене способом бути особливою. Коли я була особливою, я найсильніше відчувала любов батьків до мене… Це здавалося їм важливим, особливо для моєї. мами, що їхня дочка вважається красивою», – написала вона.

Красуня розпочала кар’єру моделі, коли їй було 12 років. Емілі згадує, що коли вона навчалася у старшій школі, агент із кастингу зробив про неї непристойний коментар. Він подивився на її портфоліо і сказав, що це гарне бачення і що це означає, що дівчина займається сексом.

Зірка зніяковіла. Але потім вона зрозуміла, що сексуальна.

У 13 років модель відправили додому за те, що на шкільній танцювальній вечірці вона була надто сексуально одягнена. Ратаковскі була засмучена і заплакала перед своєю матір’ю, яка закликала її не суворо дотримуватися шкільних правил і показувати свою фігуру.

Свіжі новини
Схожі новини