HomeШоу-БізнесНас чекає грандіозне шоу: весілля Кортні Кардаш'ян та Тревіса Баркера тримається у...

Нас чекає грандіозне шоу: весілля Кортні Кардаш’ян та Тревіса Баркера тримається у найсуворішому секреті

Багато хто, у тому числі і ми, з нетерпінням чекають на весілля Кортні Кардаш’ян і Тревіса Баркера. Шанувальникам сім’ї Кардаш’ян дуже цікаво дізнатися, якою ж буде довгоочікувана урочистість. Нещодавно Кортні і Тревіс своєрідно «пожартували» над усіма, зігравши несправжнє весілля в Лас-Вегасі, де їх заручив сам Елвіс Преслі, точніше його двійник. Але, кажуть, що справжнє одруження буде настільки гучним, що його подробиці тримаються в найсуворішому секреті.

Кортні Кардашьян та Тревіс Баркер / Соцмережі
Кортні Кардашьян та Тревіс Баркер / Соцмережі

Журналісти People зв’язалися з головною жінкою в сім’ї Кардаш’ян – Кріс Дженнер, щоб дізнатися хоч трохи деталей майбутньої події. І вона зізналася, що ніхто не може розголошувати абсолютно жодних подробиць весілля Кортні та Тревіса. «Я поклялася їм зберігати таємницю, якщо я проговорюсь, у мене буде дуже багато неприємностей, тому я не скажу жодного слова», – розповіла Кріс Дженнер. Упевнені, на нас чекає грандіозне шоу, ймовірно, цього літа.

Кортні Кардашьян та Тревіс Баркер (Фото: Amy Sussman/Getty Images)
Кортні Кардашьян та Тревіс Баркер (Фото: Amy Sussman/Getty Images)

Восени минулого року Тревіс Баркер зробив пропозицію Кортні Кардаш’ян, на що зірка відповіла: “Так!” Їхній роман закрутився в 2020 році, тоді вони були лише сусідами, але тепер пара не уявляє своє життя один без одного. Зараз пара на всю готується до весілля, також вони планують спільну дитину, але поки що їх старання не приносять результатів.

До речі, незабаром у сім’ї Кардаш’ян-Дженнер намічається ще одне весілля. Кайлі Дженнер і Тревіс Скотт після народження другого малюка теж планують одружитися.

Свіжі новини
Схожі новини