HomeГороскопиЯ прощаю! 5 знаків зодіаку, які вірять у другий шанс

Я прощаю! 5 знаків зодіаку, які вірять у другий шанс

Якщо ви погано сваритеся зі своїм романтичним партнером або ведете спекотну суперечку з родичем або другом, питання в тому, щоб зрештою були в добрих стосунках з людиною, яка вам небайдужа, вірно? Навіть якщо ви з якоїсь причини втратили довіру цієї людини, було б добре, якби вона була готова дати вам новий шанс, хоча б в ім’я старих добрих часів. Так само, як є люди, які ніколи не пробачать вас, є і ті, хто переосмислить все, що призвело до розриву ваших стосунків, і зрештою вирішить дати вам другий шанс. Відповідно до астрології, є кілька знаків, які мають більш поблажливий характер, ніж інші. І ось вони:

Овен

Ви здивовані, дізнавшись, що запальний Овен вміє прощати і насправді зовсім не зла. Так, Овни темпераментні, уразливі та дратівливі. Їх дратує найменша помилка іншої людини, вони не здатні прийняти критику і не є шанувальниками саркастичних зауважень на свою адресу. І все-таки, хоча від природи вони виглядають трохи грубувато, насправді вони мають ніжне серце. Вони завжди готові вибачити кохану людину і за необхідності дати їй не лише другий, а й третій шанс.

Рак

Так, Рак дасть вам другий шанс, але з однією умовою – він повинен, як і раніше, любити вас і дбати про вас. Люди цього знака стають надмірно обережними і підозрілими по відношенню до людей, які одного разу зрадили їх. Однак вони, як правило, дають новий шанс цим відносинам, але тільки якщо кохання та/або потяг все ще є. Але майте на увазі одне – хоча Рак вибачить вас і дасть вам другий шанс, він ніколи не забуде гіркоту і буде по можливості помилятися, використовуючи її як свій козир.

Терези

Добросердечні Терези, очевидно, схильні все прощати, але навіть із ними речі не абсолютні. Так, вони дадуть вам другий шанс в ім’я збереження миру та гармонії, але вони можуть ніколи більше не повірити у вас (особливо на гарячу тему, яка лежала в основі вашого конфлікту). Хоча Терези ніколи не будуть дражнити вас, вони все ж таки можуть боятися знову вам довіряти. Інколи Терези можуть навіть звинувачувати себе в скандалі, що відбувся між вами. Вони цінують чесність, і якщо ви щиро скажете їм, що погіршення ваших стосунків – ваша вина, вони вибачать вас від щирого серця.

Стрілець

Лучники за вдачею оптимістичні і завжди шукають найкраще в людях проти них. Вони намагаються бачити корисне і хороше у будь-якій ситуації – навіть у найнегативнішій. Стрілець щиро вірить у приказку: «Все зло – на благо». Він вважає, що будь-яка проблема у ваших стосунках може призвести до деяких позитивних змін у майбутньому. Тобто Стрілець обов’язково подарує вам колись новий шанс, навіть якщо в даний момент він дуже засмучений вашою сваркою. Вам просто потрібно почекати, поки його гнів пройде, і він вибачить вас, вважаючи, що це допоможе вам обом внутрішньо рости.

Риби

Риби – глибоко мислячі, чуйні і дуже серйозні люди, які фундаментально аналізують всі події свого життя. Тому вони готові дати другий шанс, але тільки тоді, коли будуть впевнені, що він того вартий. Риби від природи довірливі, але усвідомлюють цю слабкість і намагаються не виявляти навіть сліпу довіру. Коли їхні стосунки з людиною міцні, значущі та повні емоцій, вони готові вибачити найгірше, але лише один раз. Якщо ця людина знову і знову почне вводити Риб в оману, вони покладуть край цим токсичним відносинам, тому що вони мудрі і знають, що в них немає сенсу.

Свіжі новини
Схожі новини