HomeHealthЕскперти пояснили, чому в зоні бікіні темніє шкіра

Ескперти пояснили, чому в зоні бікіні темніє шкіра

Якщо тебе не влаштовує колір шкіри в інтимній зоні, перевір себе. Раптом справа у твоїх б'юті-звичках!

Темніша або світліша шкіра в зоні бікіні нерідко викликає психологічний дискомфорт, пов’язаний з невідповідністю внутрішнім естетичним ідеалам. Але й цього достатньо, щоб комплексувати та переживати через «не такий колір» невеликої ділянки на тілі!

Що робити? По-перше, перевірити здоров’я: щитовидку, нирки, печінку, здати аналізи на ЗПСШ та дефіцити за вітамінами та гормонами.

Якщо з медичної точки зору все гаразд, а шкіра все одно темна, то, можливо, тобі варто зробити перерву у видаленні волосся в інтимній зоні.

Ескперти пояснили, чому в зоні бікіні темніє шкіра

Виявляється, популярні методики видалення волосся – шугаринг, віск та гоління – можуть помітно впливати на тон шкіри в інтимній ділянці. Вся справа в мікроушкодження.

Механіка проста: напевно ти помічала, що після глибоких акне, порізів та інших пошкоджень на шкірі залишається пігментація, що ще й заполонила, яку ще часто називають застійними плямами. Так от, тут та сама ситуація!

До того ж регулярні пошкодження шкіри можуть призвести до порушення вироблення меланіну — пігменту, що надає шкірі темного відтінку.

До речі, лазер теж не панацея – він може призвести до освітлення шкіри, на жаль, нерівномірного.

Що робити? Спробувати різні варіанти та шукати свій. І не захоплюватися в бажанні позбутися кожної, навіть найменшої, волосинки!

Свіжі новини
Схожі новини