HomeHealthСпеціалісти порадили, як зробити шкіру ніг ніжною та гладкою після гоління

Спеціалісти порадили, як зробити шкіру ніг ніжною та гладкою після гоління

Як зробити шкіру ніг ніжною та гладкою, як у немовляти

Гоління – один з найшвидших і найефективніших способів видалення волосся на ногах. При голінні шкіра залишається гладкою. Волосся не ламається, залишається видимим або відчутним, як це буває при вищипуванні. Хоча це не довговічний метод, гоління залишається одним з найкращих методів видалення волосся, тому що це швидко, легко і шкіра після нього залишається гладкою.

Але іноді гладка шкіра – це останнє, що ви отримуєте після гоління. Можуть виникнути такі проблеми, як почервоніння, прищі, роздратування, спричинене бритвою, та інші помилки, які часто припускаються при голінні.

За допомогою декількох простих прийомів ви можете допомогти своїй шкірі стати шовковистою та гладкою після гоління. Ось як.

Використовуйте гель або крем для гоління, а не мило

Може виникнути спокуса використовувати універсальне мило замість гелю, піни або крему для гоління, але це важливо для вашої шкіри. Мило сушить шкіру, і це стає ще помітнішим, коли ви голитеся. Використовуйте лише продукти, призначені для цього. Таким чином, шкіра залишається м’якшою.

Відлущування шкіри

Відлущування шкіри стимулює оновлення клітин шкіри. Якщо ви відлущує шкіру перед голінням, ймовірність виникнення подразнення та прищів знижується.

Нанесіть захист від сонця

Захист від сонця є дуже важливою частиною догляду за шкірою, незалежно від того, якої області вона стосується. Обов’язково використовуйте сонцезахисний крем після гоління, особливо якщо зараз літо і ви виходите на вулицю після душу.

Нанесіть зволожуючий крем

Після гоління важливо дуже швидко нанести зволожуючий крем. Тоді пори відкриваються та вбирають усю вологу з цих продуктів. Зволожуючі та зволожуючі післявані лосьйони сприяють пом’якшенню шкіри та її гладкості.

Використовуйте олію для тіла

Олії для тіла – ще один чудовий спосіб пом’якшити шкіру після гоління. Вони містять зволожуючі та зволожуючі молекули, жирні кислоти, які глибоко проникають у шкіру та живлять її. Якщо ви хочете насолоджуватися гладкою, як у немовляти, шкірою, наносите масло для тіла ввечері перед сном, щоб воно добре ввібралося за ніч.

Використовуйте продукти з гіалуроновою кислотою

Гіалуронова кислота є природним компонентом шкіри. Згодом та щоденним доглядом шкіра втрачає його цінну кількість. Наносите його зовнішньо, використовуючи креми, лосьйони та сироватки, збагачені гіалуроновою кислотою. Наносите регулярно і після гоління для м’якої та гладкої, еластичної та блискучої шкіри.

Свіжі новини
Схожі новини