HomeКраса та мода6 міфів про лазерну епіляцію, які давно час зруйнувати

6 міфів про лазерну епіляцію, які давно час зруйнувати

Позбутися небажаного волосся назавжди – мрія кожної дівчини. Сьогодні бьюті-індустрія пропонує чимало способів її здійснити, але найпопулярнішим останнім часом є лазерна епіляція.

Навколо процедури лазерної епіляції ходить чимало міфів. Начитавшись на форумах будь-яких «жахів», ми вирішили звернутися до професіонала.

Лазерна епіляція підходить не всім: для багатьох дівчат вона ефективна

Ефективність курсу залежить від двох речей: апарату, яким роблять процедуру, та кваліфікації лікаря. Сьогодні у косметології існує окрема спеціалізація – лазерний терапевт. Тому що лазерна епіляція – процедура не з простих, і без знання фізики та кібернетики хорошому фахівцю не обійтися. Отже, перед тим як зважитися на процедуру, знайди професійного лікаря та дізнайся, яким апаратом він працює.

Навіть якщо пройти повний курс лазерної епіляції, через деякий час все волосся виросте заново

Це можливо. Але, як правило, відновлюється після курсу лазерної епіляції не більше 10-20% волосся, причому це не жорстка щетина в місцях сили (бікіні, пахви, ноги), а тонкі, майже позбавлені кольору слабкі одиничні волоски. Після завершення курсу тобі варто проходити підтримуючі процедури 1 раз на рік – видаляти ті самі поодинокі волоски.

Робити лазерну епіляцію до появи дітей – марна трата грошей: після пологів на тлі стрибка гормонів волосся виросте вдвічі більше

Ні! Дивіться попередню відповідь. У ряді випадків при вагітності відзначається підвищений ріст волосся на шкірі обличчя, живота та стегон. Це зумовлено підвищеним виробленням андрогенів наднирковими залозами, має тимчасовий характер і самостійно зникає після пологів.

Лазерна епіляція бікіні може призвести до безпліддя

Ні! Лазерна епіляція глибокого бікіні проводиться у всьому світі з 80-х років минулого століття. І поки що лазерну епіляцію хорошим методом контрацепції ніхто в науковій спільноті не визнавав. Якщо серйозно, лазери – найточніші машини у світі: працюють на рівні нанометра та пікосекунди – це в трильйони разів менше і швидше, ніж «мікро» та «секунда». Сучасні лазери, що мають схвалення (США, ЄС та МОЗ), не несуть жодної шкоди здоров’ю.

В області пахв не можна робити лазерну епіляцію, тому що там лімфовузли і може бути рак грудей

Ні! Це ще один небезпечний міф. Лімфовузли є у людини по всьому тілу, не тільки під пахвами. Згідно з даними Фонду боротьби з раком шкіри США, лазери, що мають схвалення FDA, МОЗ і EC не викликають рак шкіри, а попереджають його. А щоб убезпечити себе від раку грудей, потрібно не відкидати сучасні методи краси, а обов’язково 1 раз на рік проходити УЗД молочних залоз, особливо після пологів.

Воскова епіляція дешевша і безпечніша, ніж лазерна

Воскова епіляція – це завжди «відривання» не лише волосся, а й поверхневого захисного шару шкіри. Тому кілька днів шкіра після воску гладка, а потім сухіша і грубіша. Крім цього, після воску волосся вростає. З лазером все навпаки: якість шкіри покращується. Під час процедури видаляються пігментація, тонкі капіляри, звужуються пори, шкіра підтягується, звужуються потові залози і пацієнти рідше користуються дезодорантом.

Свіжі новини
Схожі новини