HomeHealthПоцілунки та секс при коронавірусі – чи небезпечні вони?

Поцілунки та секс при коронавірусі – чи небезпечні вони?

Тепер ми повинні залишатися в основному вдома, не спілкуватися з багатьма людьми віч-на-віч і не ходити на побачення, а це означає, що особисте життя, особливо для тих, хто не має серйозних стосунків, буде застійним. Звичайно, вони можуть писати потенційним партнерам на сайтах знайомств, але в жодному разі не повинні виходити і бавитися ними. Під час пандемії коронавірусу навіть не рекомендується вітатись за руку. Але є й добрі новини для тих, хто живе разом. Ось що вам потрібно знати про кохання та секс під час коронавірусу за версією «Твоє танго».

1. Поцілунки та секс

З поцілунками ви обмінюєтеся бактеріями, і це один із найпростіших способів заразитися коронавірусом. Але виявляється, що займатися сексом, навіть без поцілунків, не менш небезпечно, і ви все одно ризикуєте. “Навіть без поцілунків сексуальна активність включає дуже важке дихання і зітхання, що дозволяє вірусу поширюватися і заразити людину поряд з вами”, – сказала доктор Феліче Герш Your Tango. Як ви знаєте, хтось може поширювати коронавірус без симптомів і навіть не підозрюючи про це, тому вам безперечно слід утримуватися від фізичного контакту з людьми, з якими ви нещодавно зустрічалися, у яких немає серйозних стосунків, або з партнером, з яким, проте , досі ви не живете разом. Якщо ви не живете разом, ваш партнер буває в різних місцях, ніж ви, ваші сусіди по кімнаті або сім’я можуть бути носіями вірусу.

2. Секс у моногамних парах.

Якщо у вас серйозні та тривалі стосунки, ви моногамні та живете разом, ви можете трохи відпочити. У будь-якому випадку, ви знаходитесь в одній кімнаті зі своїм партнером, користуєтеся одним і тим же посудом, спите разом, їсте разом, торкаєтеся одних і тих же поверхонь і використовуєте одну і ту ж ванну – ви можете заразитися через ці речі, а не тільки через поцілунки та секс. “Тільки пари, які постійно живуть разом, можуть займатися сексом, але навіть у цьому випадку необхідно враховувати індивідуальні звички”, – сказав експерт. Якщо ви майже не тільки вдома і не гуляєте лише вдвох, а один із партнерів ходить на роботу або їздить громадським транспортом – тоді можна вжити додаткових заходів.

3. Ви миєте інтимні області дезінфікуючим засобом?

Багато людей намагаються дотримуватися правил гігієни і постійно миють і чистять. Але мити інтимні органи дезінфікуючим засобом однозначно не варто. Це лише для рук. «Не використовуйте антибактеріальне мило або засоби для догляду за геніталіями, це може призвести до роздратування, навіть свербежу та інфекції сечовивідних шляхів», – каже психолог та експерт із сексу Антонія Холл.

4. Чи підвищує секс імунітет?

Якщо у вас і вашого партнера немає симптомів коронавірусу або ви не належите до групи ризику людей, які страждають на серйозне захворювання, секс приносить вам користь. Вважається, що він може зміцнити вашу імунну систему. Експерт із сексуальної медицини Брітні Блер каже, що оргазм підвищує імунітет. Секс допомагає краще спати, що також є плюсом, тому що якісний та тривалий сон також зміцнює імунну систему. «Секс – один із найкращих способів позбутися стресу і подолати занепокоєння з приводу коронавірусу, одночасно зміцнюючи вашу імунну систему», – каже доктор Блер.

Свіжі новини
Схожі новини