HomeКраса та модаНа конкурсі краси в Індонезії стався скандал: «Міс Україну» заселили в один...

На конкурсі краси в Індонезії стався скандал: «Міс Україну» заселили в один готельний номер з «Міс Росія»

На міжнародному конкурсі краси Miss Grand International, який цього року проходить в Індонезії, розгорівся скандал.

Представниця України Ольга Василів використовуючи свій акаунт в Instagram, щоб публічно поскаржитися на організацію конкурсу. Виявляється, організатори поселили її в одному готельному номері з представницею Росії Катериною Асташенковою. Вони мають ділити кімнату до 25 жовтня, коли відбудеться гала-вечір у Джакарті.

Василів сказала, що відчула “гнів і біль”, коли дізналася, що її сусід по кімнаті є представником “терористичної держави”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от OLGA VASYLIV (@olgavslv)

Моя головна місія – познайомити світ з моєю країною, українським духом, нашою красою, нашою силою і тим, що ми зараз переживаємо”, – написала вона у своєму дописі.

Пост Василів викликав чималий резонанс серед її користувачів, і організатори врешті-решт вирішили переселити українку в іншу кімнату.

Зі свого боку, російська представниця також використовувала соціальні мережі для закликів до миру, підкреслюючи своє українське коріння.

Я перша у своїй родині, хто народився в Росії. Всі інші – з України. Для мене вся ця політична ситуація є надзвичайно складною, і я сподіваюся, що мій голос буде почутий під час церемонії. Я проти ненависті і я за дружбу, любов і мир у всьому світі”, – написала Асташенкова.

У конкурсі Miss Grand International, створеному в 2013 році, візьмуть участь представниці з понад 70 країн світу, зазначає 20minutos.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от OLGA VASYLIV (@olgavslv)

Свіжі новини
Схожі новини