HomeКурйозиПринц Чарльз замішаний у новому серйозному скандалі

Принц Чарльз замішаний у новому серйозному скандалі

Принц Чарльз опинився в центрі серйозного скандалу після звинувачень у тому, що він прийняв валізу з 1 мільйоном євро готівкою для своєї благодійної діяльності від шейх-мільярдерів Катару, повідомляє Daily Mail.

В іншому випадку скандальний політик нібито передав спадкоємцю престолу таку суму, що дорівнює 820 000 фунтів стерлінгів, пачками банкнот, упакованими в пакети в королівському розкішному продуктовому магазині Fortnum & Mason.

Повідомляється, що Чарльз отримав 3 мільйони євро готівкою для Благодійного фонду принца Уельського від шейха Хамада бін Джассіма бін Джабера Аль Тані, колишнього прем’єр-міністра Катару, у вигляді платежів, зроблених у період з 2011 по 2015 рік.

Шейх особисто передав Чарльзу 1 мільйон євро готівкою під час приватної зустрічі у Clarence House у 2015 році, про це було оголошено вчора увечері.

Князь негайно передав їх своїм сподвижникам, які домовилися, що гроші будуть повністю передані на благодійність.

Шейх – неоднозначна постать. Він визнав, що коли він був прем’єр-міністром, Катар «міг» фінансувати сирійське відділення «Аль-Каїди» без його відома. Він відомий як «людина, яка купила Лондон» після того, як спостерігала за покупкою Harrods, Shard та Олімпійського села в Катарі.

Гроші, які він передав принцу, зібрали приватний банк Coutts, серед багатих клієнтів якого є королева, і були переведені безпосередньо на рахунки Благодійного фонду принца Уельського (PWCF), як повідомляє Sunday Times.

Принц Чарльз замішаний у новому серйозному скандалі

Це не перший випадок, коли благодійну організацію, пов’язану з принцом Уельським, звинувачують у отриманні сумнівних пожертвувань. скандал, що вибухнув минулого року, пов’язаний з отриманням титулу за гроші, призвів до відставки найближчої довіреної особи Чарльза Майкла Фосетта з посади виконавчого директора фонду. Було опубліковано листа, в якому говорилося, що Фосетт пропонував допомогу саудівському магнату, який отримав британське громадянство і лицарське звання в обмін на велику пожертву.

Свіжі новини
Схожі новини