HomeLifeStyleМеган Маркл і Гаррі обійшли Джонні Деппа та Ембер Херд у рейтингу...

Меган Маркл і Гаррі обійшли Джонні Деппа та Ембер Херд у рейтингу головних скандалістів

Жителі Великобританії назвали події, які викликали найжвавіші дискусії. 41-річна Меган Маркл та 38-річний принц Гаррі очолили рейтинг через драматичний розлад з королівською родиною.

У ході опитування, в якому взяли участь дві тисячі осіб, соціологи з’ясували, які теми викликали найбільше пересудів у 2022 році. Ворожнеча герцогів Сассекських, що триває, з родиною монархів була названа найбільшою національною дискусією року.

Друге місце поділили між собою Ріші Сунак та Ліз Трасс, між якими розгорнулася протистояння за місце Бориса Джонсона на посаді прем’єр-міністра Великобританії. Третє місце посіла судова драма між Джонні Деппом і Ембер Херд, що набула широкого розголосу.

Меган Маркл і Гаррі обійшли Джонні Деппа та Ембер Херд у рейтингу головних скандалістів

До списку найбільш обговорюваних скандалів потрапили сенсаційний судовий процес над «Вагатою Крісті» за участю Колін Руні та Ребеки Варді, а також зіткнення Вілла Сміта та Кріса Рока на церемонії вручення «Оскара».

Втім, британці торкнулися не лише сутичок за участю зірок, а й вічних побутових проблем, наприклад, як правильно повести рулон туалетного паперу або як слід вимовляти слово «scone» («булочка»). Опитування було проведено на замовлення дослідницької агенції OnePoll. Голова відділу досліджень Марк Ходсон назвав інші давні суперечки, які цікавили британців і цього року.

«Деякі дебати у цьому списку актуальні протягом 2022 року, інші вирують роками, а в деяких випадках десятиліттями. Без сумніву, люди обговорювали, чи є хот-дог сендвіч з тих пір, як вони були винайдені. Багато хто з найбільших дебатів цього року зосереджений на скандалах зі знаменитостями, а також на політичних інтригах. Одна з найбільших дискусій, яку обрали 18 відсотків респондентів, полягає в тому, чи потрібно США переглянути 2 поправку права на носіння зброї. Це ледь не змістило суперечки про те, чи слід додавати ананас в піцу, чи ні», — цитує The Sun Марка.

Меган Маркл і Гаррі обійшли Джонні Деппа та Ембер Херд у рейтингу головних скандалістів

17% респондентів зізналися, що посварилися з кимось через злободенні питання. 57% опитаних повідомили, що перервали чиюсь розмову, бо мали сильну потребу заявити про свою думку. 34% вважають, що 2022 рік загалом можна назвати «роком дебатів».

Ще один кумедний факт – опитані назвали три найкращі місця для гарячої дискусії – за обіднім столом на кухні, в пабі з друзями чи на роботі. «Робоче місце може стати чудовим місцем для дебатів, тим більше, що люди починають частіше повертатися до офісів та інших робочих місць», — додав Ходсон.

Свіжі новини
Схожі новини