HomeШоу-БізнесНаркотики, вбивства та секс: Вийшла скандальна автобіографія принца Гаррі

Наркотики, вбивства та секс: Вийшла скандальна автобіографія принца Гаррі

Мемуари принца Гаррі наробили чимало галасу. У цьому матеріалі найскандальніші одкровення герцога.

Принц Гаррі випустив автобіографію Spare, де забувши про королівський етикет, якому його все життя вчили, вилив на публіку весь бруд своєї родини. Тут найскандальніші висловлювання чоловіка Меган Маркл.

Запасний

Принц Гаррі пише, що після його народження батько, принц Чарльз, сказав принцесі Діані: «Чудово! Ти подарувала мені спадкоємця та запасного — тепер моя робота закінчена!».

Про наркотики

У своїх мемуарах Гаррі зізнався, що у 17 років кілька разів вживав кокаїн. До цього була марихуана та алкоголь. Гаррі каже, що приймати кокаїн було не дуже весело, але він робив це тому, що хотів відрізнятися від інших. А ще він був «сімнадцятирічний хлопець, готовий спробувати все, що порушить встановлений порядок».

Про втрату цноти

Гаррі описує, як підійшов до нього охоронець Марко, щоб з’ясувати правду. «Я подумав, що сім’я дізналася про мою недавню втрату невинності, про принизливий епізод з дорослою жінкою, яка любила сильних коней. Вона зверталася зі мною, як із молодим жеребцем. Я швидко осідлав її, після чого вона відшльопала мене по попі. Одна з моїх численних помилок полягала в тому, що я дозволив цьому статися в полі за жвавим пабом. Безперечно, нас хтось бачив. Думаю, Марко прийшов до мене через те, що нас побачили», — говорить принц.

Про сварку Меган і Кейт

За місяць до весілля Меган Маркл та принца Гаррі Кейт Міддлтон народила молодшого сина Луї. Тоді Мег вважала невинним коментар про те, що у Кейт «дитяче мислення через гормони», натякаючи на її дурість. Маркл зробили догану за такий випад, але вона не тільки не визнала своєї неправоти, а й образилася.

“Мег сказала, що ніколи навмисно не робила нічого, щоб образити Кейт, і якби вона її справді якось зачепила, то благала б повідомити її про це, щоб таких ситуацій більше не було”, – захищає дружину у своїй книзі Гаррі.

Про вбивства

У своїй книзі Гаррі зізнається, що вбив понад 25 бойовиків Талібану: «Більшість солдатів не знають точно, скільки вбивств у них на рахунку. У таких ситуаціях ти часто стріляєш без розбору».

Про постільні сцени за участю Меган

Гаррі зізнається, що на початку відносин з Меган переглянув усі її постільні сцени у «Форс-мажорах». «Я став свідком того, як вона та її колега мучили один одного в якомусь офісі. Мені не треба було бачити такі речі наживо. Потрібна електрошокова терапія, щоб викинути ці образи з голови», – пише принц.

Про обрізання

«У книгах та газетах, включаючи The New York Times, було багато історій про те, що ми з Віллі не були обрізані. Були теорії, що мати заборонила цю процедуру, тому що в ній нема потреби. І хоча абсолютно вірно, що можливість отримати обмороження статевого члена набагато вища (що і сталося з Гаррі), якщо ви не обрізані, всі історії були помилковими. Мені зробили обрізання, коли я був дитиною», — відверто розповідає Гаррі.

Про холодність батька

У день смерті принцеси Діани принца Гаррі розбудив батько зі словами «Мій дорогий сину, мама потрапила в автомобільну аварію… Виникли ускладнення». Гаррі підкреслює, що Чарльз не обійняв його: «Тато не був сильний у прояві емоцій за звичайних обставин. Як можна було очікувати, що він виявить їх у такій критичній ситуації?».

На початку відносин Гаррі і Меган принц Чарльз сказав молодшому синові, що в нього «немає зайвих грошей, щоб підтримувати ще одну королівську пару». Однак Гаррі впевнений, що батько просто боявся, що “нова і блискуча” Мег приверне увагу людей. “Батько вже переживав це раніше і не хотів, щоб історія повторилася”, – пише Гаррі, натякаючи на принцесу Діану.

Свіжі новини
Схожі новини