HomeLifeStyleПринц Гаррі став людиною-павуком заради благодійної мети

Принц Гаррі став людиною-павуком заради благодійної мети

Герцог Сассекський знявся у відеоролику у костюмі Людини-павука для благодійної організації, яка допомагає дітям військовослужбовців, які пережили втрату. Він зняв маску, щоб показати свою справжню сутність наприкінці спеціально записаного відеозвернення для дітей із Scotty’s Little Soldiers, повідомляє ВВС News.

Благодійна організація, розташована в Кінгс-Лінні, Норфолк, надає підтримку дітям і молодим людям із британських збройних сил, які пережили втрату.

Принц Гаррі каже: “Різдво – це час, коли ми дуже, дуже сильно сумуємо за нашими близькими, і це нормально”.

Герцог, якому було 12 років, коли його мати Діана, принцеса Уельська, померла в 1997 році, продовжив: “Але водночас можна почуватися винним за те, що ми веселимось без батьків. Але я тут, щоб заспокоїти вас, що наші батьки завжди хочуть, щоб ми веселилися, чи не так? Так що не відчувайте себе винними. Ви маєте право провести час якнайкраще, особливо в цій спільноті Scotty’s Little Soldiers.

Відеозвернення було випущено для членів Scotty’s Little Soldiers на їхній щорічній різдвяній вечірці, темою якої були герої та лиходії.

У 2019 році Гаррі нарядився Сантою, щоб передати відеозвернення дітям благодійної організації, яка була створена Ніккі Скотт у 2010 році після загибелі її чоловіка, молодшого капрала Лі Скотта, в Афганістані роком раніше.

Благодійну організацію було обрано для того, щоб отримати пожертвування від весілля Гаррі та Меган у 2018 році, повідомляє видання “24 години”.

Свіжі новини
Схожі новини