HomeLifeStyleЯк перестати плутати педалі газу та гальм раз і назавжди – найпростіший...

Як перестати плутати педалі газу та гальм раз і назавжди – найпростіший спосіб

Для багатьох водіїв-початківців серед безлічі страхів додається ще один — страх переплутати педалі газу та гальма. Розповідаємо, як уникнути цього раз і назавжди.

Часта помилка багатьох початківців — плутанина з педалями газу та гальма. Здавалося б, що складного — справа газ, ліворуч гальма. Але іноді, особливо у момент складних маневрів (обгону, виїзду з обмеженого простору чи паркування), мозок відключається, а ноги перестають слухатися. Ось тут і трапляється ця помилка.

Експерти кажуть, що у дівчат ця помилка виникає частіше ще через неправильно підібране взуття. У туфлях на підборах або танкетці/широкій підошві, наприклад, відчувати педалі набагато складніше. Водіям-початківцям жіночої статі рекомендується вибирати максимально комфортне і «чутливе» взуття. Це залізне правило №1.

Як перестати плутати педалі газу та гальм раз і назавжди – найпростіший спосіб

Але як же раз і назавжди позбавитися помилки з плутаниною педалей? Ми маємо відповідь!

Отже, фахівці рекомендують не відривати п’яту від підлоги, а працювати з педалями виключно миском та середньою частиною ступні. При такому положенні ноги «стрибати» між педалями не вийде, і нога відчуватиме, з якого боку потрібна педаль, що зменшить ризик переплутати газ і гальмо.

Свіжі новини
Схожі новини