HomeLifeStyleЯк правильно голити лінію бікіні

Як правильно голити лінію бікіні

Коламаска – це не тільки найшвидший і найпростіший спосіб видалити волосся з трикутника, але і найтриваліший. Але не всі жінки можуть винести заподіяний їм біль.

Ось чому ми переходимо до гоління. Це також швидко, але, на жаль, може бути не менш проблематично, ніж коламаска. При неправильному голінні є ризик виникнення дискомфорту, сверблячки, почервоніння, висипки, поломки шкіри.

Що нам потрібно знати, щоб правильно поголити лінію бікіні?

Як правильно голити лінію бікіні

Насамперед, якщо ви ще не поголили інтимні місця найближчим часом, потрібно добре підстригти волосся ножицями, інакше вам буде складно. Мало того, що бритва заб’ється, є ризик поранити шкіру від надмірних подряпин.

Обов’язково наносите крем перед голінням

Перед процедурою нанесіть крем або кондиціонер перед голінням, щоб пом’якшити шкіру та волосся. Це значно спростить видалення зайвого волосся бікіні.

Завжди вибирайте правильну бритву

Пристрій, з яким ви будете поводитися, дуже важливий. Якими б спокусливими були дешеві одноразові бритви, не довіряйте їм. Виберіть бритву, спеціально створену для жіночої анатомії та потреб, щоб виконати видалення волосся якісно та без подій.

Хоча ви вкладете трохи більше грошей, ви не пошкодуєте. Ці спеціальні бритви також довговічні та окупаються.

Відлущування важливо

Коли справа доходить до відлущування, жінки найчастіше асоціюють його з обличчям. Проте відлущування необхідне багатьох частин тіла, включаючи лінію бікіні.

М’яке відлущування дозволяє видалити відмерлі клітини шкіри та пом’якшити волосяні фолікули, так що гоління викликає мінімальне пошкодження шкіри або його відсутність.

5-хвилинний масаж з ніжним скрабом, що відлущує, з м’якою бавовняною тканиною – відмінний варіант перед голінням.

Як правильно голити лінію бікіні

Уникайте тертя сухих чи зношених лез.

Це лише погіршить стан вашої шкіри. Гоління має бути легким, леза повинні плавно і без зусиль ковзати по шкірі. Інакше високий ризик травмування шкіри чи порізів. Навіть якщо шкіра не заразиться або запалюється відразу, це може статися через деякий час, коли ви одягнете спідню білизну.

Завжди змінюйте леза, коли відчуєте, що ковзання стає важким і важким.

Нанесіть зволожуючий крем

Після гоління шкіра потребує заспокоєння та зволоження. Якщо залишити його без зволожуючого крему, він почне сохнути і свербіти. При нанесенні відповідного зволожуючого крему шкіра захищається від запалень та подразнень.

Свіжі новини
Схожі новини