HomeШоу-БізнесБрітні Спірс зізналася, що у неї невиліковне захворювання

Брітні Спірс зізналася, що у неї невиліковне захворювання

Брітні Спірс зізналася, що у неї невиліковне ушкодження нерва. 40-річна американська співачка страждає від болю та оніміння частин тіла.

Власниця премії “Греммі” повідомила про свою хворобу. Брітні дуже переживає через проблеми зі здоров’ям. Недуга невиліковна — ліки від неї медики поки що не придумали.

Мати двох дітей поскаржилася на проблеми зі сном, часті болі та оніміння частин тіла. Брітні зізналася, що танці допомагають полегшити деякі симптоми. «Тепер я танцюю все частіше. Так, у мене пошкоджено нерв праворуч тіла. Думаю. від цього немає ліків, окрім Бога», – розповіла співачка.

Виконавиця хіта Toxic з’ясувала, чому у неї з’явилася ця хвороба. Виявилося, що у якийсь момент організм Брітні почав працювати неправильно. «Ушкодження нервів виникає, коли мозок не отримує достатньої кількості кисню. Ваш мозок буквально вимикається. Я прокидаюся приблизно три рази на тиждень із зовсім онімілими руками», — поскаржилася Спірс.

Оніміння — менше, від чого страждає співачка. Брітні відчуває пекучий, стріляючий біль у скронях, який буквально приковує її до ліжка. Зірка сцени страждає вже три роки. Вона все ж таки знайшла свій спосіб боротьби з недугою.

«Мені легшає, коли я танцюю. Я перестаю відчувати біль. Мій розум буквально переноситься до моєї внутрішньої дитини. І хоч я рухаюся вже не так, як раніше, я знаю, що моя віра в це надала мені сили. За Божою милістю я знайшла ліки, завдяки яким мені стає легше», — поділилася емоціями Брітні.

За цей час співачка вже змогла побачити прогрес. «Мої очі розплющуються сильніше, я можу правильно тримати голову… Я виконала хорошу роботу, намагаючись здійснити все це. Мені стало набагато краще, я можу дихати. Я почуваюся розумніше, бо, Господи, я можу дихати та танцювати у такт! Я посилаю все кохання кожному з вас», — звернулася до шанувальників Спірс.

Свіжі новини
Схожі новини