HomeШоу-БізнесХайді Клум зробила провокаційне селфі біля дзеркала

Хайді Клум зробила провокаційне селфі біля дзеркала

49-річна Хайді Клум оприлюднила зухвалий кадр. Модель показала, як готується до модної вечірки.

Дружина соліста гурту Tokio Hotel обожнює 31 жовтня: Хайді давно заслужила звання негласної королеви Хелловіну. Зірка подіумів щоразу продумує до дрібниць свої неймовірні костюми, які потім довго обговорюють фанати.

Цього разу Клум вирішила підігріти інтерес до свого образу. Вона опублікувала “голе” фото. У кадрі, зробленому біля дзеркала, модель постала з прикритими руками оголеними грудьми. Вона трохи приспустила і без того крихітні стрінги.

Хайді Клум зробила провокаційне селфі біля дзеркала

Хайді зізналася, що на цьому знімку готується до костюмованої вечірки, а на її тіло нанесли автозасмагу. “Перший ступінь готовності”, – кокетливо повідомила Клум.

Шанувальники відразу ж почали обговорювати зухвалу витівку моделі. «А нульовий щабель чомусь не показала?», «Відчуваю, на нас чекає щось особливо гаряче», «Дуже красиве тіло, але, на мою думку, така оголенка — вже перебір», «Цікаво, а що говорить з приводу таких знімків чоловік? Йому подобається, коли всі на тебе дивляться? – Обговорюють блогери в Мережі.

Хайді Клум зробила провокаційне селфі біля дзеркала

18-річна дочка Хайді Клум також будує кар’єру моделі. Нещодавно Хайді знялася разом із Ленні у пікантній фотосесії: обидві постали у мереживній спідній білизні.

Свіжі новини
Схожі новини