HomeHealthНіколи не їжте ці продукти перед сексом

Ніколи не їжте ці продукти перед сексом

Коли справа доходить до якісного проведення часу між простирадлами з коханою людиною, останнє, що вам потрібно, – це вечеря, щоб зіпсувати інтимний момент.

Ви повинні знати, що є багато продуктів, які допоможуть вам чудово виглядати без одягу, але в той же час вони можуть спричинити проблеми з черевною порожниною або порушити гормональний баланс, що знижує лібідо.

Бобові продукти

Боби містять олігосахариди (неперетравлювані молекули цукру, які організм не може повністю розщепити), які частіше призводять до спазмів у животі та надмірному газу – це безперечно не романтично.

Хрестоцвіті овочі

Капуста, цвітна капуста, брюссельська капуста, броколі – усі вони містять рафінозу, і люди не мають ферменту, який її розщеплює. Коли ці овочі досягають нижніх відділів кишечника, вони ферментують та виділяють метан, вуглекислий газ та водень, що призводить до газоутворення.

Часник та цибуля

Ні цибуля, ні часник не можуть зробити вас чарівною перед партнеркою. Ці гострі овочі, а також кава і гостра їжа мають здатність викликати неприємні запахи у вашому тілі, причому не найприємнішим чином.

Неорганічні соєві продукти

Оскільки соя містить ізофлавони, що імітують естроген, які називаються фітоестрогенами, надмірне споживання може порушити гормональний баланс як чоловіків, так і жінок, що призведе до зниження лібідо. Не їжте надмірну кількість соєвого молока, едамамі, тофу та замінників м’яса на основі сої.

Пиво

Ви можете випити склянку або два пива, перш ніж стрибати між простирадлами, але це може вплинути на ваше лібідо. Це пов’язано з тим, що хміль, з якого роблять пиво, містить фітоестрогени, які руйнують гормони.

Випічка з магазину

У вашій улюбленій випічці з магазину або сусідньої пекарні є два великі сексуальні шкідники: трансжири та цукор. І у чоловіків, і у жінок це призводить до зниження лібідо. І будьте впевнені, секс кращий за десерт.

Сир

На додаток до того, що багато комерційно вироблених молочних продуктів містять антибіотики, що руйнують гормони, багато людей також не переносять лактозу. Пам’ятайте, що дискомфорт у животі – не найкраща мотивація, щоб розважитись у ліжку.

Оброблене м’ясо

Якщо ви купуєте сосиски в супермаркеті, швидше за все, їхня пластикова упаковка зроблена з ПВХ, який витягується з жирної їжі і викликає гормональні зміни. Оброблені хот-доги та гамбургери містять додані гормони, консерванти та антибіотики, які також можуть викликати гормональний дисбаланс.

Ось чому ми пропонуємо вам у нашій галереї список продуктів, які не можна їсти перед сексом.

Свіжі новини
Схожі новини