HomeHealthДієтолог розказав що станеться з організмом, якщо їсти тільки овочі

Дієтолог розказав що станеться з організмом, якщо їсти тільки овочі

Американський ендокринолог та дієтолог попереджає про наслідки овочевої дієти.

За словами фахівця, помідори та огірки не несуть калорій, а отже, не дають енергії. При вживанні овочів люди одержують клітковину, але це все, зазначив він. За його словами, виключення з раціону вуглеводів, білків та жирів може призвести до серйозних захворювань.

Класичний обід – це складні вуглеводи, білок і жир, умовно рослинна олія або тваринний жир. Інакше в результаті ми отримаємо ожиріння та діабет,

– попереджає лікар.

Також, дієтолог Наталія Нефьодова розвінчала деякі поширені помилки про фруктові салати. За її словами, одним із міфів є те, що в таких стравах багато цукру. Вона додала, що вони приносять більше користі, аніж шкоди. Фруктові салати містять клітковину, вітаміни, мінерали, білки, жири та вуглеводи, пояснив експерт.

Лікар зазначила, що з фруктами людина отримує також фітохімічні речовини, які є не менш важливими та мають особливий вплив на організм. Вона пояснила, що йдеться про усунення хронічних запалень, що призводять до розвитку різних захворювань та старіння організму.

* Цей контент, включаючи поради, містить лише загальну інформацію. Це жодною мірою не замінює кваліфікованого медичного висновку. Завжди консультуйтеся з фахівцем або лікарем для отримання додаткової інформації. Бажаємо міцного здоров’я, ваш DIP Life.

Свіжі новини
Схожі новини