HomeHealthВченими названа спеція, що розщеплює жири і допомагає схуднути

Вченими названа спеція, що розщеплює жири і допомагає схуднути

Американські вчені з Техаського коледжу провели ряд досліджень спецій і з’ясували, що кардамон сприяє розщепленню жирів та допомагає ефективніше худнути. Про результати роботи науковоъ групи повідомляє видання The Sun.

Серед ефектів споживання насіння кардамону вчені назвали покращення апетиту, прискорення обміну речовин та зниження кількості жиру в організмі. Згідно з їхніми розрахунками, за вагою близько 60 кілограмів потрібно з’їдати 8-10 стручків на день для досягнення найкращого результату.

Крім того, кардамон позитивно впливає на нервові процеси, пов’язані з розщепленням жирів та виробленням енергії. І це не рахуючи безлічі інших корисних властивостей спеції, доведених вченими. Наприклад, протизапальної дії, ефективної для профілактики хронічних захворювань.

* Цей контент, включаючи поради, містить лише загальну інформацію. Це жодною мірою не замінює кваліфікованого медичного висновку. Завжди консультуйтеся з фахівцем або лікарем для отримання додаткової інформації. Бажаємо міцного здоров’я, ваш DIP Life.

Свіжі новини
Схожі новини