HomeHealthГорілка при артриті та джин від зморшок: вчені встановили, як правильно пити...

Горілка при артриті та джин від зморшок: вчені встановили, як правильно пити алкоголь, щоб пішло на користь здоров’ю

Американські вчені встановили, що алкоголь у помірній кількості йде на користь здоров’ю, до того ж кожен напій по-своєму. Так, горілку рекомендують при артриті, джин для скорочення зморшок, вино для гарного сексу, а бренді для зміцнення імунітету, пише видання The Sun.

Алкоголь здатний надавати заспокійливу дію, зменшувати небезпечні набряки та пошкодження кровоносних судин. Проте американський лікар Джорджія Тревітт виділила і менш відомі переваги здоров’ю різних алкогольних напоїв.

Пиво для розуму

Згідно з дослідженням, опублікованим у журналі Science Direct, кілька кухлів пива під час вікторини у барі сприяють виграшу. Ті, хто випив трохи пива, як правило, вирішують головоломки швидше, ніж тверезі колеги, і у них на 30% більше шансів знайти несподіване рішення.

Це з тим, що гіркі компоненти пива можуть підвищувати рівень хорошого холестерину, покращуючи приплив крові до мозку. Помірне споживання пива навіть здатне продовжити життя, оскільки напій знижує ризик діабету та зміцнює серце.

Горілка при артриті

Горілка може зменшити запалення та знизити ризик розвитку ревматоїдного артриту, якщо пити її у помірних кількостях. Також вона підвищує рівень гарного холестерину, який запобігає закупорці серцевих артерій.

Крім того, горілка знижує ймовірність серцевого нападу. Дослідження, опубліковане в Національній медичній бібліотеці, показало, що ті, хто вживав помірну кількість алкоголю три чи чотири дні на тиждень, наражалися на менший ризик.

Червоне вино для гарного сексу

Дослідження, опубліковане у Журналі сексуальної медицини у 2009 році, показало, що червоне вино підвищує рівень тестостерону. У тих, хто випиває два келихи на день, статевий потяг вищий, ніж у любителів пива чи коктейлів. Також дослідження показало, що червоне вино збільшує приплив крові до ерогенних зон у жінок, що робить секс приємнішим.

Джин від зморшок

Згідно з дослідженням, опублікованим у журналі Industrial Crops And Products у 2018 році, секрет такого ефекту джину в ягодах ялівцю. Вони містять антиоксиданти флавоноїдів та поліфенолів, які, як доведено, уповільнюють старіння.

Інші дослідження також показали, що ялівець збільшує тривалість життя. А дослідження, опубліковане у науковому журналі Heliyon у 2019 році, встановило, що ці ягоди можуть ефективно видаляти потенційно шкідливі токсини з крові.

Бренді для імунітету

Щоденне вживання бренді може позбавити необхідності відвідувати лікаря. Воно багате на антиоксиданти і поліфеноли, які зменшують запалення і борються з бактеріями. А значить, бренді може полегшити біль у горлі та кашель. Інші дані свідчать про те, що напій також розріджує кров та запобігає утворенню тромбів. Головне – пити у помірних кількостях.

* Цей контент, включаючи поради, містить лише загальну інформацію. Це жодною мірою не замінює кваліфікованого медичного висновку. Завжди консультуйтеся з фахівцем або лікарем для отримання додаткової інформації. Бажаємо міцного здоров’я, ваш DIP Life

Свіжі новини
Схожі новини