HomeHealthДієтолог назвав 5 речей, які треба робити перед тим, як пити каву...

Дієтолог назвав 5 речей, які треба робити перед тим, як пити каву вранці

Дієтолог вважає, що відстрочення прийому кофеїну вранці може підвищити рівень енергії та покращити загальний стан здоров’я. Вона назвала 5 речей, які потрібно робити перед тим, як пити каву, повідомляє видання The Sun.

Дієтолог Габі з компанії The Fast 800 попереджає, що вживання кави натщесерце приводить організм у режим сильного стресу, вивільняючи такі гормони, як адреналін та кортизол. Однак є способи уникнути цього ефекту.

Гідратація. Дієтолог радить пити воду вранці до того, як випити каву. В ідеалі кімнатної температури, а додавання лимона витисненого може допомогти травленню.

Поживні речовини. Габі пропонує починати день з їжі, багатої клітковиною і білком, щоб збалансувати рівень цукру в крові. «Підвищений рівень цукру в крові може спровокувати запалення і призвести до того, що цей рівень кататиметься на американських гірках до кінця дня, тим самим зменшуючи запас енергії», – сказала Габі, порекомендувавши їсти на сніданок чиа-пудинг або миску овочів та фруктів.

Вправи. Деякі люди п’ють каву перед тим, як вирушити до спортзалу, думаючи, що це полегшить тренування. Але, на думку експертів, це може спричинити занепокоєння і тремтіння під час занять. Дієтолог Габі порадила людям спочатку займатися фізичною активністю, а вже потім винагороджувати себе чашкою кави.

Терпіння. За словами спеціаліста з харчування, відстрочення прийому кофеїну хоча б на 90 хвилин сприяє високому рівню енергії протягом дня.

Денне світло. «Отримання природного світла протягом першої години або після пробудження – відмінний спосіб підтримати оптимальний гормональний баланс. Вплив ранкового світла є найкращим регулятором циркадного ритму, що викликає здорове вивільнення кортизолу вранці для підтримки природного ритму організму», – сказала Габі.

* Цей контент, включаючи поради, містить лише загальну інформацію. Це жодною мірою не замінює кваліфікованого медичного висновку. Завжди консультуйтеся з фахівцем або лікарем для отримання додаткової інформації. Бажаємо міцного здоров’я, ваш DIP Life.

Свіжі новини
Схожі новини