HomeHealthСекс спалює більше калорій, ніж спорт: міф чи реальність?

Секс спалює більше калорій, ніж спорт: міф чи реальність?

Секс спалює більше калорій, ніж вправи? Враховуючи постійний рух протягом ночі, пристрасті, думка про те, що це вважається формою кардіо, не здається такою вже надуманою. Напевно це питання колись приходило вам на думку.

Мільйони з нас ставлять за мету привести себе у форму. Багато хто не любить спорт, але хороша новина в тому, що є приємний спосіб позбутися зайвих кілограмів, а саме секс.

Один із найвідоміших міфів полягає в тому, що під час інтенсивного сексу можна спалити більше калорій, ніж у тренажерному залі, але наскільки вірним є це твердження?

Секс спалює більше калорій, ніж вправи?

Заміна важких тренувань у тренажерному залі на задоволення, таке як секс, звучить як чудова альтернатива тому, щоб привести себе у форму. Однак правда в тому, що хоч би яким сексом ви займалися, він не замінить користі від фізичних вправ.

Півгодини сексу становлять 69 калорій для жінок та 101 калорію для чоловіків. Ця різниця в калоріях пов’язана з тим, що чоловіки в середньому важать більше ніж жінки.

З іншого боку, біг протягом півгодини спалює близько 213 калорій у жінок та 276 у чоловіків.

Таким чином, очевидна велика різниця в енергії, що витрачається на два типи кардіо. Традиційні вправи спалюють приблизно втричі більше калорій, ніж добрий секс.

Слід зазначити, що один секс зазвичай не триває більше 15 хвилин і спалюваних калорій може бути більшим або меншим, залежно від інтенсивності.

Чим вища інтенсивність, тим краще. Хоча секс не спалює більше калорій, ніж спорт, є певні фактори, які допоможуть вам витратити більше енергії, ніж зазвичай у ніч пристрасті. Як і в справжньому спортивному тренуванні, ключовими факторами є постава, інтенсивність та тривалість.

Той, хто перебуває зверху під час прелюдії, спалює більше калорій завдяки руху та зусиллям. З іншого боку, що лежить унизу горить менше.

Тому, якщо ви хочете схуднути за допомогою сексу, краще вести активний спосіб життя. Ведення активного статевого життя з інтенсивними та пристрасними моментами може призвести до значної витрати калорій. Однак у середньому вони спалюють утричі менше, ніж тренування у спортзалі.

Відповідь на питання однозначна – це неправда, що секс спалює більше калорій, ніж спорт.

Однак у поєднанні з регулярними фізичними вправами та збалансованим харчуванням, секс може допомогти знизити вагу та спалити калорії.

Подивіться на це як на додатковий і приємний спосіб якнайшвидше досягти своєї кінцевої мети — скульптурної форми. Просто виберіть свою улюблену позу та насолоджуйтесь здоровим сексуальним життям у парі.

Отже, якщо з якоїсь причини ви не можете тренуватися протягом декількох днів, не хвилюйтеся. Ви можете попросити свого партнера про допомогу, щоб ви обоє могли тренуватися по-домашньому та із задоволенням, щоб ви не втратили форму до наступного відвідування тренажерного залу.

Свіжі новини
Схожі новини