HomeHealthЯк правильно харчуватися під час голодування

Як правильно харчуватися під час голодування

За кілька днів, 15 грудня, розпочинаються різдвяні пости. Більшість з нас швидко позбавляється місцевих продуктів і залишається тільки з вуглеводами. Декілька порад про те, як правильно харчуватися під час голодування, щоб бути максимально здоровим для свого тіла.

Дефіцит білка

Як тільки ми відмовимося від місцевих продуктів, обмежимо споживання білка. Тому корисно отримувати продукти на рослинній основі, які містяться у квасолі, сочевиці, гороху, нуті, сої та бобах.

Дефіцит кальцію

Дефіцит кальцію можна заповнити, вживаючи цільнозерновий хліб, зелені листові овочі, горіхи, сухофрукти та альтернативні види молока – мигдаль, кокос, рис та вівсянку.

Отримайте достатньо рідини

Надзвичайно важливо пити достатньо води під час голодування, і ви можете додавати чаї, які принесуть вам додаткові вітаміни.

Як не переїдати

Під час Великого посту добре їсти набагато частіше, але невеликими порціями. Будьте обережні з кількістю горіхів, насіння, рослинних олій, сухофруктів та ягід, оскільки вони можуть порушити нормальне функціонування травної системи.

Не забудьте додати…

Щоденне вживання овочів та фруктів забезпечить вас необхідними вітамінами та залізом. Мінерали та вітаміни групи В містяться в багатьох цільнозернових продуктах. Під час голодування переконайтеся, що ви їсте збалансовану та повноцінну дієту.

Свіжі новини
Схожі новини