HomeКурйозиWall Street Journal: у Ілона Маска був роман із дружиною співзасновника Google...

Wall Street Journal: у Ілона Маска був роман із дружиною співзасновника Google Сергія Бріна. Через це пара розлучилася

Бізнес-видання Wall Street Journal повідомляє, що у засновника SpaceX і Tesla Ілона Маска був роман із дружиною його друга, співзасновника Google Сергія Бріна. За даними журналістів, Маск та Ніколь Шанахан зустрічалися у грудні минулого року, і їхні стосунки у результаті призвели до розлучення Ніколь із Сергієм, документи на який Брін подав у січні. Тоді Брін посилався на “непереборні розбіжності”. Крайня пристрасть, за даними WSJ, не тільки розбила шлюб, а й поклала край дружбі Маска і Бріна.

У статті наголошується, що стосунки з Ніколь припали на досить бурхливий відрізок особистого життя Маска. Тоді ж у Ілона та його колишньої дівчини Граймс народилася дочка (дитину виносила сурогатна мати, при цьому з Граймс на той момент підприємець уже розійшовся), а за місяць до цього на світ з’явилися близнюки, яких від Маска народила Шівон Зіліс, колишня співробітниця топ- менеджменту заснованої Маском компанії Neuralink (відомо про це стало лише недавно).

Wall Street Journal: у Ілона Маска був роман із дружиною співзасновника Google Сергія Бріна. Через це пара розлучилася

Брін і Шанахан мають спільну дочку, яка народилася в 2018 році. Під час розлучення засновник Google попросив розділити опіку над нею. Маск поки не прокоментував повідомлення WSJ.

В даний час Брін займає 10-е місце в списку найбагатших людей світу зі статками 89,9 млрд доларів. Маск залишається на першому рядку зі статками 253,4 млрд доларів.

Свіжі новини
Схожі новини