HomeLifeStyleЧотири способи, якими пиво робить чоловіка кращим у ліжку

Чотири способи, якими пиво робить чоловіка кращим у ліжку

Пиво – улюблений багатьма літній напій. Він ідеально підходить для полудня в парку, спекотних днів на пляжі, походів у гори та вечорів, проведених у барах із друзями. Пиво не лише смачне, а й корисне для чоловіків у ліжку.

1. Ви протримаєтеся довше

Передчасна еякуляція часто буває результатом занепокоєння та стресу. Якщо ви вип’єте 1-2 склянки пива, вам буде легко розслабитися, і напруга знизиться. Крім того, фітоестрогени у пиві змушують чоловіків кінчати повільніше.

2. Темне пиво підходить для сексу.

Фахівці вважають, що темне пиво краще впливає на статеве життя. У ньому більше заліза, що збільшує кількість червоних кров’яних тілець та кровообіг. Це допомагає чоловікам легше збуджуватися та частіше мати ерекцію.

3. Це корисно для серця.

Дослідження показують, що вживання пінти пива на день знижує ймовірність серцевого нападу, серцевого нападу чи серцевих захворювань. Якщо ви п’єте пиво, але при цьому часто займаєтеся спортом, ви зробите своє серце здоровішим і витривалішим у ліжку.

4. Підвищує бажання сексу.

Є сорти пива з різними смаками та ароматами, які стимулюють нервову систему та посилюють бажання сексу. Це також покращує вашу роботу у ліжку, тому що ви даєте більше.

Свіжі новини
Схожі новини