HomeLifeStyleКейт Міддлтон та принц Вільям після смерті Єлизавети II отримали нові королівські...

Кейт Міддлтон та принц Вільям після смерті Єлизавети II отримали нові королівські титули

Її Величність померла 8 вересня у віці 96 років. Після смерті Єлизавети II члени її сім’ї візьмуть на себе нові ролі у королівській родині.

Британський монарх пішла із життя у своїй шотландській резиденції Балморал. Вже сьогодні має відбутися рада для офіційного проголошення спадкоємця престолу. Найбільші зміни чекають на старшого сина Єлизавети II. З 1948 Чарльз носив титул принца Уельського. Відтепер його іменуватимуть король Карл III, його дружина Камілла стала королевою-консортом.

У п’ятницю новий король повернеться з Балморалу до Лондона, щоб провести першу аудієнцію у прем’єр-міністра. Він також офіційно підпише план похорону, який відбудеться у Вестмінстерському абатстві через 10 днів після смерті королеви.

Кейт Міддлтон та принц Вільям після смерті Єлизавети II отримали нові королівські титули

Деякі члени монаршої сім’ї також змінили титули. Кейт Міддлтон і принц Вільям успадкували один із титулів Чарльза та Камілли. Вони стали герцогами Корнуолльськими та Кембриджськими. На сайті подружжя та його сторінок у соцмережах вже змінили назви. Цей титул для яскравої пари королівської сім’ї тимчасовий – очікується, що Карл III після сходження на престол дарує їм свій колишній статус – Вільям стане принцом Уельським, а Кейт принцесою Уельською: титул, який під час свого королівського життя мала покійна принцеса Діана.

Великобританія вступила з 12-денну жалобу у зв’язку з відходом монарха. У Букінгемському палаці приспущені прапори. Повідомлення про смерть королеви також було прикріплено до воріт палацу. За словами наближених чиновників, Єлизавета II перед смертю почувала себе «комфортно» у Балморалі, де вона залишалася під наглядом лікарів, повідомляє The Sun.

Кейт Міддлтон та принц Вільям після смерті Єлизавети II отримали нові королівські титули

Зміни після смерті королеви чекають і на опальну пару британської монархії. Діти Меган Маркл та принца Гаррі, 3-річний син Арчі та однорічна дочка Лілібет, можуть отримати титули принца та принцеси, а також звернення «Його/Її королівську високість» (HRH).

У 1917 році король Георг V проголосив, що лише прямі онуки монарха можуть мати цей статус. Так онуки Єлизавети – Вільям, Гарі, Беатріс та Євгенія – отримали статуси принців та принцес. Єдині, для кого було зроблено виняток – діти Кейт Міддлтон та принца Вільяма. 9-річний Джордж, 7-річна Шарлотта і 4-річний Луї отримали цей привілей ще за життя прабаби за її особистим розпорядженням.

Кейт Міддлтон та принц Вільям після смерті Єлизавети II отримали нові королівські титули

Меган Маркл та принц Гаррі склали королівські повноваження та переїхали до США. Герцоги Сассекські перебувають у дуже напружених стосунках з іншими членами королівської сім’ї. Отже, чи отримають Арчі та Лілібет титул принца та принцеси, залежатиме від батька Гаррі – короля Карла III.

Свіжі новини
Схожі новини