HomeLifeStyleСтало відомо чому Меган Маркл має проблеми з Netflix

Стало відомо чому Меган Маркл має проблеми з Netflix

Нещодавно стало відомо, що Netflix відмовився від виробництва мультсеріалу «Перлина», в якому виконавчим продюсером мала виступити Меган Маркл. Стрімінг пояснив своє рішення скороченням бюджету через різке зниження кількості передплатників. При цьому компанія зазначила, що продовжить співпрацювати з герцогинею та її чоловіком. Однак тут не все так просто.

Меган Маркл (Фото: WPA Pool / Getty Images)
принц Гаррі та Меган Маркл (Фото: Vaughn Ridley/Getty Images for the Invictus Games Foundation)

Як стверджує інсайдер, у Меган Маркл виникли непорозуміння зі стрімінговим сервісом. Герцогиня не знала, як відбувається процес створення шоу. «Керівники вважають, що в деяких аспектах Гаррі та Меган виявилися наївними щодо того, як працюватиме їхня угода. Маркл здавалося, що «Перлину» треба було лише уявити та відпустити у вільне плавання. Герцоги були засмучені тим, що від шоу все ж таки відмовилися», — цитує джерело видання The Sun.

Інсайдер стверджує, що Меган чекала lj себе особливого ставлення, оскільки її чоловік є правнуком королеви Єлизавети II. Проте продюсери Netflix діяли у своїх інтересах. «Меган і Гаррі було простіше потрапити в компанію, але це не означає, що за їхньою роботою ніхто не стежив би. Netflix дотримуватиметься певних стандартів для того, щоб випустити якісний продукт», – відзначило джерело.

принц Гаррі та Меган Маркл (Фото: Chris Hyde/Getty Images)
принц Гаррі та Меган Маркл (Фото: Chris Hyde/Getty Images)

Зазначимо, мультсеріал Pearl (Перлина – Прим. ред.) повинен був розповісти про пригоди 12-річної дівчинки, яка пізнає себе, дорослішає, надихаючись великими жінками світу.

Свіжі новини
Схожі новини