HomeСтосунки3 головні міфи про оральні ласка

3 головні міфи про оральні ласка

До оральних пестощів можна ставитися по-різному. Але важливо знати, які небезпеки має оральний секс.

Міфів про оральні пестощі чимало, незважаючи на те, що цим видом сексу сьогодні вже нікого не здивуєш. Розповідаємо про найпоширеніші.

Оральний секс – це повністю безпечно

Не тільки вагінальний та анальний секс можуть бути небезпечними. Лікарі відзначають, що нерідко стикаються з величезною кількістю герпесу, ВПЛ, сифілісу та гонореї як у роті, так і на геніталіях, отриманих від незахищеного орального сексу.

Оральний секс ніяк не впливає на стан ротової порожнини

Існує думка, що сперма шкідлива для зубів, тому що до її складу входить низка кислот, які негативно впливають на зуби. Саме тому лікарі рекомендують після оральних пестощів ретельно чистити зуби або як мінімум добре прополоскати рот. Але треба пам’ятати, що полоскання рота не може захистити від ЗПСШ.

Оральний секс — це брудно

Сьогодні деякі нехтують оральними ласками, вважаючи їх або необов’язковими, або брудними, непристойними. Однак секс-коучі запевняють, що подібне ставлення негативно позначається на статевому житті партнерів, зазначаючи, що мінет або кунілінгус можуть стати відмінною прелюдією, а також здатні замінити повноцінний статевий акт.

Свіжі новини
Схожі новини