HomeКурйозиБатько Ілона Маска розповів про "незаплановану" дитину від своєї падчерки: "Ми живемо,...

Батько Ілона Маска розповів про “незаплановану” дитину від своєї падчерки: “Ми живемо, щоб розмножуватися”

Батько Ілона Маска, 76-річний Еррол Маск, розповів The Sun, що у нього справді є друга дитина від падчериці, 35-річної Яни Безуїденхаут, яку він виховував із чотирирічного віку. Маск розповів, що три роки тому у них народилася донька. Раніше з’ясувалося, що у 2017 році у Еррола та Яни народився син Еліот Раш на прізвисько Раші, зараз хлопчику вже п’ять років (Яні на момент народження сина від Еррола було 30 років).

Тепер Еррол сказав The Sun, що його друга дитина з Яною була “незапланованою”, але в батьківстві він не сумнівається, оскільки він жив із падчеркою після народження їхнього сина.

Я не перевіряв її ДНК. Але вона виглядає так само, як інші мої дочки. У ній є риси Роуз та Тоски. І вона схожа на Раші і поводиться як він. Отже, це досить очевидно, чи знаєте. Вона не була запланована, але ми мешкали разом. Яна залишалася тут близько 18 місяців після народження Раші,

– заявив Еррол Маск.

Батько Ілона Маска розповів про "незаплановану" дитину від своєї падчерки: "Ми живемо, щоб розмножуватися"
Яна Безуїденхаут

Батько засновника Tesla також зазначив, що вже розлучився зі своєю падчеркою. Причиною стала велика різниця у віці – 41 рік. За словами Еррола, рано чи пізно цей “розрив поколінь себе виявляє”. Проте чоловік зазначив, що вони “дуже прив’язані один до одного” і не виключив, що Яна може до нього повернутися.

При цьому Еррол зізнався, що коли діти гостить у нього, то починають “діяти йому на нерви”, але як тільки вони їдуть, то він страшно за ними нудьгує. При цьому продовжити свій рід він не проти.

Єдине, навіщо ми живемо Землі, — це розмноження. Якби я міг завести ще одну дитину, я б це зробив. Не бачу причин не робити цього. Якби я думав про це, то ні Ілона, ні Кімбала не було б.

Батько Ілона Маска розповів про "незаплановану" дитину від своєї падчерки: "Ми живемо, щоб розмножуватися"
Яна Безуїденхаут із сином від Еррола Маска

Еррол також розповів, що є чимало жінок, які стверджували, що народили від нього.

У вісімдесятих роках у Йоганнесбурзі був період, коли я щовечора зустрічався з різними жінками. У мене було багато побачень.

Чоловік визнав, що для його рідних дітей від Мей Маск його стосунки з Яною були шоком.

Їм досі це не подобається. Вони все ще почуваються трохи моторошно, бо вона їхня сестра. Їхня зведена сестра.

Сам Ілон Маск майже повністю розірвав стосунки з батьком після серії запеклих конфліктів. В одному з інтерв’ю мільярдер назвав свого батька “жахливою людиною”. Сам Еррол заперечує, що має погані стосунки зі своїм знаменитим сином. В інтерв’ю The Sun він також пожартував про Ілона, сказавши, що йому важко “встежити” за своїми онуками. Нещодавно стало відомо, що в Ілона Маска народилися близнюки від виконавчого директора його компанії Neuralink Шивон Зіліс. Тепер у Ілона дев’ятьох дітей. Сам засновник Tesla та SpaceX так прокоментував цю новину:

Роблю все можливе, щоб допомогти боротьбі з депопуляцією людства.

З матір’ю Яни Еррол прожив у шлюбі 18 років, у них народилося двоє спільних дітей. На момент, коли в нього почалися стосунки з падчеркою, він уже розлучився. Мати Яни також була дуже молодшою ​​за Еррола: коли вони одружилися, їй було 25 років, а йому — 45.

Свіжі новини
Схожі новини