HomeШоу-БізнесАктор Меттью МакКонахі отримав реальний шанс стати губернатором Техасу

Актор Меттью МакКонахі отримав реальний шанс стати губернатором Техасу

Згідно з шокуючими результатами нового опитування громадської думки, шанси Метью МакКонахі стати губернатором Техасу виглядають дуже високими.

Згідно з дослідженням, опублікованим Техаським університетом та Dallas Morning News, актор – у гіпотетичній прямій дуелі – випереджає нинішнього губернатора Грега Ебботта на 8 очок. 43% респондентів заявили, що підтримають МакКонахі, 35% – Ебботта і 22% виберуть когось іншого.

МакКонахі виступив ще краще проти іншого відомого кандидата у гонці у 2022 році. Згідно з дослідженням, актор переможе демократа Бето О’Рурка у гіпотетичній прямій дуелі з 49–27 голосами. О’Рурк, який програв свою кандидатуру в Сенат у 2018 році Теду Крузу, а потім зазнав невдачі як кандидата в президенти у 2020 році, офіційно кинув свій капелюх на рингу раніше цього тижня.

Зірка все ще роздумує над тим, чи балотуватися. Минулого місяця він заявив газеті New York Times, що “оцінює” можливість балотуватися і балотуватиметься лише в тому випадку, якщо вважатиме, що зможе бути “корисним” виборцям.

Меттью був би не першою зіркою, яка обійняла посаду губернатора, якби він вирішив вступити в гонку. Арнольд Шварценеггер був губернатором штату Каліфорнія протягом двох термінів із 2003 по 2011 рік.

Свіжі новини
Схожі новини