HomeHealthВчені визнали вплив щеплення від коронавірусу на жіноче здоров'я

Вчені визнали вплив щеплення від коронавірусу на жіноче здоров’я

У 2021 році ми спостерігали завзяті протистояння тих, хто зробив вакцину від ковіда, проти антиприщепників. Як виявилося, побоювання, про які говорила друга група, частково виправдали себе. Вакцини справді впливають на жіноче здоров’я!

У 2020 році весь світ із тривогою чекав на появу перших вакцин від коронавірусу, які дозволять перемогти пандемію. А коли щеплення з’явилися у загальному доступі, суспільство раптово розкололося на дві частини. Одні продовжували вважати вакцину порятунком для людства. Інші були впевнені, що вона принесе ще більше шкоди організму.

Неможливо опустити всі теорії змов пов’язані з цією темою. Багато людей всерйоз вірили, що завдяки вакцині «таємний уряд» хоче контролювати народжуваність на планеті. Адже неспроста багато жінок, які щепилися, відчували проблеми з менструальним циклом!

У соцмережах регулярно з’являлися історії дівчат, які після вакцинування стикалися із затримками місячних або навпаки незвично рясні кровотечі. А деякі повідомляли і про викидні, що сталися через кілька місяців.

Весь цей час, поки форуми і соцмережі вибухали обуренням і бажанням знайти правду щодо «таємного наміру контролю народжуваності», вчені заперечували вплив вакцин від коронавірусу на репродуктивне здоров’я. А нещодавно взяли і визнали, що домисли щодо цього були правдою!

Наприкінці вересня Національний інститут охорони здоров’я США випустив результати дослідження, у якому взяли участь 20 тисяч жінок. Виходячи з аналізу, переважна більшість провакцинованих учасниць зіткнулися із затримкою місячних мінімум на 1-2 дні.

При цьому дівчата, які встигли поставити першу та другу дозу вакцини під час одного циклу місячних, зіткнулися з більшою затримкою — до 8 днів!

До речі, вчені запевняють, що такий вплив вакцини має одноразовий ефект і не впливає на фертильність та жіноче здоров’я на постійній основі. Сподіваємося, це справді так! І ніхто не приголомшить нас новою інформацією через рік-другий.

Свіжі новини
Схожі новини