HomeHealthДосить намилювати! 9 правил догляду за інтимними органами

Досить намилювати! 9 правил догляду за інтимними органами

Здоров’я — один із головних пріоритетів у житті будь-якої нормальної людини. При цьому здоров’я інтимних органів має не менше значення, ніж добрий стан будь-якого іншого. Ось як варто стежити за вагіною, щоб не було проблем, а було лише насолоду.

1. Презерватив із новим партнером

Саме презерватив був і залишається єдиним засобом захисту від захворювань, що передаються статевим шляхом. Він також допомагає підтримувати кислотно-лужний баланс усередині вагіни, запобігаючи зниженню чисельності хороших бактерій.

2. Не пропускай візити до гінеколога

Протоколи здоров’я в багатьох країнах передбачають візити раз на три роки, якщо в тебе немає неприємних симптомів і не вагітна. Але багато фахівців переконані, що від щорічного візиту буде лише краще, особливо якщо є спадковість чи історія хвороби.

3. Використовуй лубрикант

Єдиний його недолік — можна забруднити ліжко. Але від вагінальної сухості проблем ще більше. Адже вона може бути викликана цілою низкою причин, від вагітності до прийому антидепресантів, і не потрібно ігнорувати цю проблему. Крім того, лубрикант може зробити секс ще кращим!

4. Носи бавовняну білизну

Ти не думала, чому у трусиків з будь-якого матеріалу є смужка бавовни посередині? Правильно: він пропускає повітря та вбирає виділення, дозволяючи вагіні залишатися здоровою.

5. Не намилюй

Це найпоширеніша помилка. Вагіна відмінно самоочищається завдяки добрим бактеріям. А мило і тим більше гелі для душу підвищують ризик інфікування та запалення.

6. Бережись велосипеда

А точніше, неприємних відчуттів між ніг під час їзди на ньому чи на тренажері. Найкраще купити спеціальні шорти з ущільненнями, щоб твої інтимні місця не страждали.

7. Не зловживай антибіотиками

Це шкодить інтимному здоров’ю. Антибіотики вбивають не лише погані, а й хороші бактерії, саме тому при їхньому прийомі призначають також і препарати для відновлення флори.

8. Спереду назад

Це стосується і підмивання, і сексу. Не можна переміщатися з ануса у вагіну без зміни презервативу! Бактеріальна флора у цих місцях дуже різна.

9. Роби вправи Кегеля

Вони зміцнюють м’язи, запобігають опущенню внутрішніх органів, покращують функцію сечового міхура. І навіть допомагають покращити оргазм! Достатньо робити три серії по 10 вправ на день, напружуючи м’язи по 5 секунд. Це зовсім недовго!

Свіжі новини
Схожі новини