HomeHealthЛікар дав пораду, як позбутися циститу

Лікар дав пораду, як позбутися циститу

Навряд чи знайдеться жінка, якій цей стан чужий. Причинами його можуть бути: охолодження організму, затримка сечі в сечовому міхурі, запори, перевтома, вагітність та інші.

Цистит зустрічається в основному у жінок і характеризується частими позивами до сечовипускання, болем при сечовипусканні, наявністю бактерій та крові в сечі. Бажано намагатися не провокувати цей стан. Але якщо це вже факт, чи є методи, які ми можемо використовувати для того, щоб допомогти йому пройти?

У наступних рядках ми намагатимемося дати вам поради про те, як ви можете полегшити цистит. Вони тут:

Уникайте певних напоїв

На певний період часу відмовтеся від вживання деяких видів напоїв: алкоголю, кави та цитрусових соків. Вони можуть дратувати сечовий міхур і робити симптоми помітнішими.

Сік журавлини

Хоча ефективність його вживання повністю не доведена, для багатьох жінок це одна з перших дій, яку вони роблять, коли відчувають наближення циститу. Якщо ви відчуваєте, що це добре працює для вас, ви можете продовжувати приймати його. Але пам’ятайте, що найбільше вам може допомогти питво достатньої кількості води. Це допоможе вашому тілу позбутися токсинів і уникнути зневоднення. Безсумнівно, журавлина містить вітамін С – він знадобиться вам для зміцнення імунітету і за його допомогою ви легше впораєтеся з інфекцією.

Золотий жезл

Хоча маловідомо, ця рослина поширена у нашій країні. Його переваги у полегшенні симптомів циститу значні. Крім флавоноїдів у ньому містяться специфічні речовини, що мають сечогінну, протизапальну та імуностимулюючу дію. Це допомагає сечі не затримуватись у сечовому міхурі, а це є причиною появи інфекцій. Це також може допомогти при проблемах із нирками та затримці води.

Сумах

Це чудо-трава є одним з найчастіше використовуваних при циститі та багатьох інших захворюваннях. Відвар із жмені сумаха та 2 літрів води може полегшити симптоми та вплинути на процес одужання. Крім того, його також можна використовувати для профілактики та гігієни порожнини рота, при різних операціях, а також після пологів (будь то природні або кесарів розтин). Якщо ідея зілля вам не подобається, на ринку також є трав’яні води сумаха, які можна використовувати для тієї ж мети. Вони протимікробні та антисептичні.

Гігієна

Зверніть увагу на інтимну гігієну. На жаль, через анатомічні особливості циститом частіше страждають жінки. Будьте обережні при відвідуванні громадських басейнів і не залишайтеся надто довго у мокрому купальнику. Це може спричинити застуду, яка є причиною зараження. Те саме стосується і нижньої білизни із синтетичних матеріалів. Завжди віддавайте перевагу натуральним матеріалам та уникайте носіння стрінгів.

Не затримувати сечу

Якщо у вас є позиви до сечовипускання, не ігноруйте їх. Насичені будні та зобов’язання іноді заважають нам, але все ж таки зверніть увагу на ці важливі фізіологічні потреби. Завжди протирайте статеві органи спереду тому, щоб уникнути можливого перенесення бактерій.

Свіжі новини
Схожі новини