HomeКраса та модаБитва герцогинь: Кейт Міддлтон та Меган Маркл показали клас та стиль

Битва герцогинь: Кейт Міддлтон та Меган Маркл показали клас та стиль

Святкування платинового ювілею королеви Великобританії Єлизавети II продовжилося сьогодні у Сполученому Королівстві урочистою службою у лондонському соборі Святого Павла.

Єлизавети немає на Подячній службі, бо мала проблеми з опорно-руховим апаратом, коли вона з’явилася на вчорашньому військовому параді. Проте на службу вирушили інші члени царської сім’ї.

Одними з найкрасивіших, стильних та витончених дам були дві герцогині “Меган Маркл і Кейт Міддлтон”. Вони привернули загальну увагу своїми красиво підібраними вбраннями та елегантними образами.

Для свого першого публічного виступу з королівською сім’єю за два роки герцогиня Сассекська — Меган Маркл обрала легку сукню типу пальта у поєднанні з відповідним капелюшком та туфлями, пише Daily Mail.

Дружина принца Гаррі привернула увагу своїм елегантним чином, який вона доповнила шкіряними рукавичками, діамантовими сережками та браслетом. Вона і Гаррі увійшли на службу, тримаючись за руки, перш ніж зайняти свої місця поруч із принцесою Євгенією, принцесою Беатріс та їхніми чоловіками.

Герцог і герцогиня Кембриджські приїхали окремою машиною трохи пізніше. Кейт Міддлтон також продемонструвала бездоганний стиль. Вона була одягнена в жовте плаття в парі з відповідним капелюхом, туфлями тілесного кольору та перлинними сережками.

Служба є частиною чотириденного відзначення 70-річчя сходження Єлизавети II на британський престол. Тисячі людей вийдуть на вулиці, щоб відсвяткувати платинову річницю. На захід на честь Єлизавети II зберуться члени британської монархії, знаменитості зі Сполученого Королівства та всього світу, а також люди з усієї країни.

Свіжі новини
Схожі новини