HomeКурйозиІлон Маск спростував роман із колишньою дружиною співзасновника Google Сергія Бріна: "Повна...

Ілон Маск спростував роман із колишньою дружиною співзасновника Google Сергія Бріна: “Повна нісенітниця”

Засновник SpaceX і Tesla Ілон Маск прокоментував у твіттері новини про свій роман із дружиною співзасновника Google Сергія Бріна Ніколь Шанахан, який нібито призвів до розлучення пари та закінчення дружби між мільярдерами. Раніше про це повідомило видання Wall Street Journal.

Це повна нісенітниця. Ми з Сергієм друзі та минулої ночі були разом на вечірці! Я бачив Ніколь лише двічі за три роки, обидва рази в компанії багатьох інших людей. Нічого романтичного,

– відповів Маск під постом одного з користувачів, який поділився статтею Wall Street Journal.

Як стверджує видання, роман Ілона Маска та Ніколь Шанахан стався у грудні та призвів до краху шлюбу Бріна. При цьому в грудні, коли у Маска, ймовірно, був роман із дружиною Бріна, у нього народилася дочка Екса Дарк Сідерель від співачки Граймс — дівчинка стала другою спільною дитиною пари. А раніше, у листопаді, у нього народилися близнюки від його співробітниці Шівон Зіліс.

Раніше стало відомо, що саме новини про народження близнюків стали приводом для розлучення Маска з його новою коханою актрисою Наталкою Бассетт.

Усього у Маска дев’ять дітей: п’ятеро від колишньої дружини Джастін Маск, двоє від Граймс та двоє від топ-менеджера однієї з його компаній Шівон Зіліс. Раніше його трансгендерна дочка вирішила відмовитися від прізвища свого батька.

Свіжі новини
Схожі новини