HomeLifeStyleМаск анонсував нову презентацію мозкових чіпів Neuralink

Маск анонсував нову презентацію мозкових чіпів Neuralink

Генеральний директор Tesla та SpaceX Ілон Маск анонсував чергову презентацію свого стартапу Neuralink, який працює над підключенням людського мозку до штучного інтелекту.

Про майбутній захід бізнесмен повідомив у Twitter.

З його слів, чергова презентація Neuralink відбудеться 31 жовтня.

Раніше у 2021 році розробникам Маска вдалося вживити чіп мавпи, після чого за допомогою цього нейроімпланту її навчили грати у шахи. Пізніше стало відомо, що мавпа з чіпом навчилася грати у віртуальний пінг-понг.

Стартап Neuralink був створений Ілоном Маском у 2016 році. Найближча мета Neuralink — навчитися імплантувати чіпи паралізованим людям, щоб ті могли використовувати комп’ютери і телефони, і робити це з меншою шкодою для мозку, ніж методи, що застосовуються зараз. Після операції люди, за задумом Neuralink, зможуть силою думки «писати» текстові повідомлення та «гортати» сторінки в інтернеті.

У далекій перспективі, як вважає Neuralink, мільйони людей захочуть кібернетично вдосконалити свій організм і отримати можливість за допомогою імплантованих чіпів, наприклад обмінюватися «цифровими» думками або завантажувати в мозок незнайому іноземну мову.

Свіжі новини
Схожі новини