HomeLifeStyleМаск порушив мовчання у Твіттері фотографією з Папою Римським

Маск порушив мовчання у Твіттері фотографією з Папою Римським

Глава Tesla Ілон Маск встановив новий рекорд, не з’являючись у Twitter протягом дев’яти днів. Маска, одного з найзнаковіших користувачів соціальної мережі, має понад 100 мільйонів передплатників, і він постійно ним користується. Деякі з його твітів вплинули на фінансові ринки.

Маск порушив своє мовчання постом на честь покійного логера, а незвичайно довге мовчання з цією фотографією його колишньої дружини Таллули у Венеції породило всілякі спекуляції про причину від хвороби до ускладнень від його гучної спроби купити сам Твіттер.

Маск порушив мовчання у Твіттері фотографією з Папою Римським

Однак, на полегшення своїх шанувальників, на десятий день Маск повернувся до звичного стилю — спочатку він віддав шану померлому від раку популярному відеоблогеру, потім поділився старим фото з колишньою дружиною Таллулою Райлі у вельми провокаційному костюмі з Венеціанського фестивалю, а одразу після нього — фото з його аудієнції у Папи Франциска, на якій його супроводжують старший син Гріффін і трійнята Кей, Демієн і Сакс.

Маск порушив мовчання у Твіттері фотографією з Папою Римським

Маски прагнуть зробити Twitter привабливим місцем для максимально широкого кола людей. «В ідеалі я хочу, щоб він покривав 80% території Північної Америки та половину решти світу… Але це означає, що Twitter це те, що подобається людям. Очевидно, що він не може залишатися місцем, де люди почуваються некомфортно чи переслідували. Інакше вони просто не використовуватимуть його».

Навіть якщо в результаті він не придбає Twitter, думку Маска варто почути — навряд чи знайдеться ще одна людина на планеті, яка так уміло користується соціальною мережею. Зрештою виходить, що навіть мовчання глави Tesla може стати новиною, — прокоментували в Америці.

Свіжі новини
Схожі новини